Spijkernisse, Netherlands
Terug

Zilver voor Nadine Doorduin van Voorne Atletiek

94d63808f4c90126e0e84c3998742a9a.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Het werd toch een heel mooi weekend in Apeldoorn, want Nadine Doorduin van Voorne Atletiek sleepte hier een zilveren medaille binnen bij de NK Masters indoor.

Na een periode van blessures zat zij heel goed in de wedstrijd en wist in de categorie Vrouwen 35+ een hele constante serie te springen met als beste afstand 4,54 mtr. Ook deed zij mee aan de 60 mtr sprint waar ze in een sterk deelnemersveld met 8,65 sec. een 4e plaats in de finale in de wacht sleepte.

Op beide onderdelen wist zij de clubrecords aan te scherpen; een mooie opmars richting het EK in Madeira later dit jaar!

Lees ook

IMG_9933.jpg

Gewonde na incident in woning Prunusstraat, meerdere wapens gevonden

Spijkenisse – Woensdagavond is de politie ter plaatse gegaan aan de Prunusstraat na een melding vanuit een woning. Daarbij bleek één persoon letsel te hebben opgelopen door een mes.

Schermafbeelding 2026-01-20 150852.jpg

Danique gaat met de buren de berg op tegen kanker

Spijkenisse - Danique Neuschwanger uit Spijkenisse gaat met haar ouders en haar buren 4 juni de Alpe d’HuZes oplopen tegen kanker. Als training maakt de groep De 5 Wandelbikkels nu al vele kilometers per week.

Voorlezen.jpg

Nationale Voorleesdagen 2026 van start: ‘Zonder lezen geen toekomst’

Voorne-Putten - In heel Nederland zijn de Nationale Voorleesdagen 2026 officieel van start gegaan. De opening van het grootste boekenfeest voor kinderen van 0 tot 6 jaar werd ook in de gemeenten Voorne aan Zee en Nissewaard gevierd.

Tollenstraat.jpg

Forse schade bij botsing tussen scooter en auto aan Tollenstraat

Spijkenisse – Aan de Tollenstraat heeft rond 14.30 uur een aanrijding plaatsgevonden tussen een scooter en een personenauto. Op de scooter zaten twee personen.

HooiSchelf.jpg

Twee aanhoudingen na vondst harddrugs in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - De politie heeft na een melding bij Meld Misdaad Anoniem (MMA) een onderzoek ingesteld in een woning aan de Hooischelf in Hellevoetsluis. De vondst is gedaan op vrijdag 16 januari, zo maakte de politie dinsdag bekend via sociale media.

FAIS.jpeg

FAIS blikt terug in Spijkenisse: ‘Dit voelt als thuiskomen’

Spijkenisse - Het afgelopen jaar voelde voor zanger en songwriter FAIS als een bijzondere reis langs vertrouwde plekken, nieuwe ontmoetingen en toekomstplannen. Terug naar zijn roots, maar met de blik vooruit. In gesprek met LINQ Media blikt FAIS terug op een jaar waarin muziek, maatschappelijke betrokkenheid en persoonlijke groei samenkwamen.