Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug gaat niet omhoog in ochtendspits door werkzaamheden Hartelbrug

ce7527830f76c9a06623eee103c4a4a2
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits.

Komende zomer vinden er vier weken lang werkzaamheden plaats aan de Hartelbrug. De brug is van maandag 12 augustus 20:00 uur tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur volledig afgesloten voor het wegverkeer. 

Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits tijdens de werkzaamheden aan de Hartelbrug, schrijft Nissewaard Lokaal op Facebook. 

Tijdens de middagspits zal de brug maximaal één keer open gaan. De oorzaak van de eenmalige opening in de middag is de diepte die sommige schepen hebben. Deze schepen kunnen alleen bij hoogwater over de tunnelbakken in de Oude Maas varen. 
“Nissewaard Lokaal is blij dat wethouder Chris Hottentot dit voor elkaar heeft gekregen. In het verleden is het altijd heel lastig gebleken om een bedieningsregime toe te passen op de Spijkenisserbrug”, schrijft de partij van Hottentot in het bericht op Facebook. 

“We zijn blij dat de wethouder het voor elkaar heeft gekregen dat de brug zoveel mogelijk gesloten zal zijn voor scheepvaart in de spits,” vertelt Remon van Bree van Nissewaard Lokaal. “Dit zal de doorstroming in de spits zeker ten goede komen.”

Lees ook

Schermopname (2)

Nissewaardpenning voor André Vingerling na jarenlange inzet voor Beeldentuin Heenvliet

Heenvliet – André Vingerling heeft zaterdag 31 oktober de Nissewaardpenning ontvangen. Wethouder Jeroen Postma reikte de gemeentelijke onderscheiding uit tijdens het officiële afscheid van Vingerling bij de Beeldentuin in Heenvliet. Hij kreeg de penning als waardering voor zijn jarenlange vrijwillige inzet voor de Stichting Stede en Vrye Heerlykheyt en de jaarlijkse Beeldentuin bij Ruïne Ravesteyn.

Waarderingsbijeenkomst pleegouders

Gemeente Voorne aan Zee spreekt waardering uit voor pleeg- en steunouders

Vierpolders – De gemeente Voorne aan Zee heeft vrijdag 30 oktober pleegouders en steunouders in het zonnetje gezet tijdens een waarderingsbijeenkomst in ’t Dijckhuis in Vierpolders. De bijeenkomst werd georganiseerd in het kader van de Week van de Pleegzorg, die van 28 oktober tot en met 4 november plaatsvindt. Met deze week wordt aandacht gevraagd voor het belang van een veilige en stabiele opvoedomgeving voor kinderen die tijdelijk of langdurig extra ondersteuning nodig hebben.

WhatsApp Image 2026-10-31 at 19.09.54

Spivo Dames 1 overtuigend langs Sliedrecht Sport

Spijkenisse – Spivo Dames 1 heeft zaterdag een overtuigende overwinning geboekt op Sliedrecht Sport Dames 5. In sporthal Den Oert waren de volleybalsters uit Spijkenisse met 4-0 te sterk voor de bezoekers. Met setstanden van 25-7, 25-18, 25-12 en 25-17 hield Spivo alle vijf de competitiepunten in eigen huis en blijft de ploeg meedraaien in de bovenste regionen van de competitie.

JB1_9862

Gewonde bij ongeval tussen auto en vrachtwagen in Oostvoorne

Oostvoorne – Op de Krabbeweg in Oostvoorne heeft vanochtend een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een auto en een vrachtwagen met een trailerchassis. De bestuurder van de personenauto raakte gewond en is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht.

73374

Griezelige Halloween-training bij Fightteam Spijkenisse

Spijkenisse – Spoken, heksen en monsters namen vrijdag 30 oktober de trainingsruimte van Fightteam Spijkenisse over. Tijdens een speciale Halloween-training verruilden de jonge kickboksers hun gebruikelijke sportkleding voor griezelige kostuums. Dat zorgde voor een bijzondere en sportieve avond.

marvinvanderpluijm

Brielle pakt punt en moet koppositie delen

Rotterdam – Brielle dat nog nooit op zondag heeft gespeeld, heeft geen goede herinnering aan de eerste keer dat de mannen van Mark van Os dat deden. Zondag werd het in Kralingen 0-0 in het duel met Antibarbari.