Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug gaat niet omhoog in ochtendspits door werkzaamheden Hartelbrug

ce7527830f76c9a06623eee103c4a4a2.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits.

Komende zomer vinden er vier weken lang werkzaamheden plaats aan de Hartelbrug. De brug is van maandag 12 augustus 20:00 uur tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur volledig afgesloten voor het wegverkeer. 

Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits tijdens de werkzaamheden aan de Hartelbrug, schrijft Nissewaard Lokaal op Facebook. 

Tijdens de middagspits zal de brug maximaal één keer open gaan. De oorzaak van de eenmalige opening in de middag is de diepte die sommige schepen hebben. Deze schepen kunnen alleen bij hoogwater over de tunnelbakken in de Oude Maas varen. 
“Nissewaard Lokaal is blij dat wethouder Chris Hottentot dit voor elkaar heeft gekregen. In het verleden is het altijd heel lastig gebleken om een bedieningsregime toe te passen op de Spijkenisserbrug”, schrijft de partij van Hottentot in het bericht op Facebook. 

“We zijn blij dat de wethouder het voor elkaar heeft gekregen dat de brug zoveel mogelijk gesloten zal zijn voor scheepvaart in de spits,” vertelt Remon van Bree van Nissewaard Lokaal. “Dit zal de doorstroming in de spits zeker ten goede komen.”

Lees ook

burgemeester traint.jpg

Burgemeester sprint naar vijfde plaats bij Voorne Atletiek

Vierpolders - Burgemeester Arno Scheepers was dinsdagavond 12 mei aanwezig bij een loopwedstrijd bij Voorne Atletiek in Vierpolders. De atletiekvereniging nam deel aan de Rijnmond Track Series, een serie baanraces op atletiekbanen in de regio Rotterdam-Rijnmond. Lopers van meerdere niveaus kwamen uit op de 1500 meter.

Tuintjesmarkt Zuidland flyer.jpg

Tientallen straten in Zuidland op 6 juni in het teken van een tuintjesmarkt: ‘Markt voor en door Zuidland’

Zuidland – Zaterdag 6 juni staan tientallen straten in Zuidland in het teken van een tuintjesmarkt onder het motto: ‘Markt voor en door Zuidland’. Vanuit hun eigen tuin, oprit of garage verkopen bewoners tussen 10:00 en 16:00 allerlei spullen als boeken, kleding, zelfgemaakte producten en andere hobbyspullen. Organisator Wilma hoopt zoveel mogelijk inwoners van Zuidland te enthousiasmeren om mee te doen aan de tuintjesmarkt als verkoper of langs te komen als bezoeker.

20260513_084315.jpg

Stroomstoring Spijkenisse Schenkel verholpen

Spijkenisse - In de wijk Schenkel in Spijkenisse was vanmorgen om 08.24 uur sprake van een stroomstoring.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 18.03.54.jpeg

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet

Heenvliet- Op de Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet heeft dinsdag aan het einde van de middag een ernstig ongeval plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse, waaronder een traumahelikopter die in de omgeving is geland.

SPARK special olympics G-team

G-team SPARK in training voor Special Olympics

Het G-team van atletiekvereniging SPARK doet in juni mee aan de Special Olympics in Haarlem. Het is het grootste Nederlandse multi-sportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking, met meer dan 3000 sporters en meer dan 20 takken van sport.

20260512---MediaTV.jpeg

Auto te water aan Schrijversdijk in Brielle

Brielle - Dinsdagmiddag even voor half drie is aan de Schrijversdijk in Brielle een auto te water geraakt. Ook het mobiel medisch team werd opgeroepen.