Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug gaat niet omhoog in ochtendspits door werkzaamheden Hartelbrug

ce7527830f76c9a06623eee103c4a4a2.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits.

Komende zomer vinden er vier weken lang werkzaamheden plaats aan de Hartelbrug. De brug is van maandag 12 augustus 20:00 uur tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur volledig afgesloten voor het wegverkeer. 

Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits tijdens de werkzaamheden aan de Hartelbrug, schrijft Nissewaard Lokaal op Facebook. 

Tijdens de middagspits zal de brug maximaal één keer open gaan. De oorzaak van de eenmalige opening in de middag is de diepte die sommige schepen hebben. Deze schepen kunnen alleen bij hoogwater over de tunnelbakken in de Oude Maas varen. 
“Nissewaard Lokaal is blij dat wethouder Chris Hottentot dit voor elkaar heeft gekregen. In het verleden is het altijd heel lastig gebleken om een bedieningsregime toe te passen op de Spijkenisserbrug”, schrijft de partij van Hottentot in het bericht op Facebook. 

“We zijn blij dat de wethouder het voor elkaar heeft gekregen dat de brug zoveel mogelijk gesloten zal zijn voor scheepvaart in de spits,” vertelt Remon van Bree van Nissewaard Lokaal. “Dit zal de doorstroming in de spits zeker ten goede komen.”

Lees ook

Woonbedrijf_VoorneaanZee.jpeg

Woonbedrijf Voorne aan Zee ondersteunt doorstroming seniorenhuurders

Voorne aan Zee - Woonbedrijf Voorne aan Zee heeft een project opgezet om seniorenhuurders te helpen bij het vinden van een woning die beter aansluit bij hun woonwensen en levensfase. Met persoonlijke begeleiding wil de organisatie zowel het wooncomfort voor senioren vergroten als de doorstroming op de woningmarkt stimuleren.

20260113 inbraak brandweer Rockanje.jpg

Gestolen redgereedschap brandweer Rockanje is vervangen

Rockanje - De brandweer van Rockanje is gewoon blijven werken na de inbraak van vorige week, waarbij belangrijke reddingsmaterialen werden gestolen. Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond heeft het korps meteen van nieuwe hydraulisch redgereedschappen voorzien.

Stoep_LINQ.png

Wie wint de publieksprijs bij Sportgala Nissewaard?

Spijkenisse - De gemeente Nissewaard presenteert dinsdag 20 januari het jaarlijkse Sportgala in Theater de Stoep. Op het Sportgala worden de sportieve hoogtepunten van het afgelopen jaar gevierd. Niet alleen topsporters uit de gemeente worden in het zonnetje gezet, maar alle mensen die sporten voor gezondheid, sociaal contact en plezier.

kraanvogelloop_spark.jpg

Vierde editie Kraanvogelloop voert lopers langs Oude Maas: ‘Toegankelijk voor iedereen’

Spijkenisse - Atletiekvereniging Spark organiseert op zondag 25 januari voor de vierde keer de Kraanvogelloop. Het hardloopevenement over tien Engelse mijl (16,1 kilometer) start en finisht op de atletiekbaan van Spark en voert de deelnemers door een verrassend mooi en grotendeels autovrij deel van Spijkenisse.

foto_website 0.jpg

Explosie bij woning aan Citroengaard in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van dinsdag op woensdag heeft rond 03.40 uur een explosie plaatsgevonden bij een hoekwoning aan de Citroengaard in Spijkenisse. Meerdere politie-eenheden kwamen ter plaatse.

Zwanengroep-vogelgriep.JPG

Dode en verzwakte ganzen langs Zeedijk Hellevoetsluis door vogelgriep

Hellevoetsluis – De Zwanengroep Zuid-Holland heeft na een melding vanmiddag langs de Zeedijk meerdere dode en verzwakte ganzen aangetroffen. De dieren zijn slachtoffer van vogelgriep.