Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug gaat niet omhoog in ochtendspits door werkzaamheden Hartelbrug

ce7527830f76c9a06623eee103c4a4a2
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits.

Komende zomer vinden er vier weken lang werkzaamheden plaats aan de Hartelbrug. De brug is van maandag 12 augustus 20:00 uur tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur volledig afgesloten voor het wegverkeer. 

Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits tijdens de werkzaamheden aan de Hartelbrug, schrijft Nissewaard Lokaal op Facebook. 

Tijdens de middagspits zal de brug maximaal één keer open gaan. De oorzaak van de eenmalige opening in de middag is de diepte die sommige schepen hebben. Deze schepen kunnen alleen bij hoogwater over de tunnelbakken in de Oude Maas varen. 
“Nissewaard Lokaal is blij dat wethouder Chris Hottentot dit voor elkaar heeft gekregen. In het verleden is het altijd heel lastig gebleken om een bedieningsregime toe te passen op de Spijkenisserbrug”, schrijft de partij van Hottentot in het bericht op Facebook. 

“We zijn blij dat de wethouder het voor elkaar heeft gekregen dat de brug zoveel mogelijk gesloten zal zijn voor scheepvaart in de spits,” vertelt Remon van Bree van Nissewaard Lokaal. “Dit zal de doorstroming in de spits zeker ten goede komen.”

Lees ook

Verkeerscontrole---MediaTV

Twee aanhoudingen bij verkeerscontrole Malledijk Spijkenisse

Spijkenisse - Donderdagmiddag heeft de politie een verkeerscontrole gehouden. Bij de controle waren ook meerdere politiestudenten betrokken, zodat zij in de praktijk ervaring konden opdoen met verschillende verkeerssituaties en controlewerkzaamheden.

Waterdiertjes

Kinderen speuren naar waterdiertjes tijdens Buitenspeeldag

Spijkenisse - Woensdag 10 juni stond in het teken van buitenspelen tijdens de Nationale Buitenspeeldag. In de wijk Waterland gingen kinderen op zoek naar waterdiertjes tijdens een activiteit van Stichting Waterland Spijkenisse en het Instituut voor Natuureducatie & Duurzaamheid (IVN).

Versieringen WK-voetbal

Oproep bij ophangen WK-versiering in de straat: ‘Hou rekening met de toegankelijkheid voor hulpdiensten’

Regio – Donderdag 11 juni is het WK-voetbal van start gegaan en aankomende zondagavond speelt het Nederlands Elftal de eerste wedstrijd tegen Japan. Ook in onze regio worden steeds meer straten voorzien van WK-attributen als vlaggetjes, slingers en andere versieringen. In een oproep wordt gevraagd om hierbij wel rekening te houden met de toegankelijkheid voor hulpdiensten.

R-Net busvervoer bus

Bussen EBS rijden in de zomervakantie een aangepaste dienstregeling

Regio – De bussen van vervoerder EBS rijden in de zomervakantie een aangepaste dienstregeling. Van maandag 20 juli tot en met vrijdag 28 augustus rijden sommige buslijnen minder vaak dan normaal gesproken, doordat het in de zomerperiode volgens de vervoerder vaak rustiger is in de bussen.

Voetbal kijken Uitplein Spijkenisse

Horeca in de regio langer open tijdens wedstrijden van Oranje op het WK-voetbal

Regio – Van donderdag 11 juni tot en met zondag 19 juli vindt het WK-voetbal plaats in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. De eerste drie wedstrijden van het Nederlands Elftal staan op zondag 14 juni, zaterdag 20 juni en vrijdag 26 juni op het programma. Het Nederlands Elftal speelt deze wedstrijden vanwege het tijdsverschil voornamelijk in de avond en nacht. Daarom worden de openingstijden van de horeca in Voorne aan Zee en Nissewaard tijdens wedstrijden van Oranje verruimd.

Zwaan_Spijkenisse-Verplaatsen (2)

Zwanengroep: bel bij dieren in nood, stuur geen bericht

Regio - Zwanengroep Zuid-Holland vraagt mensen dringend om meldingen van dieren in nood telefonisch door te geven via 06-83797378.