Spijkernisse, Netherlands

Verdachte weg na beroving met vuurwapen

Foto: Nieuws op Beeld
Mirjam de Neeff | 25 november 2024 09:16 | 25 november 2024 09:16
Spijkenisse - Zondagmiddag heeft er rond 16:10 uur een beroving van een fiets plaatsgevonden aan de Grote Beerstraat in Spijkenisse . Hierbij is door het 27-jarige slachtoffer een vuurwapen gezien.

De gestolen fiets stond nabij de Grote Beerstraat. De politie was snel ter plaatse en heeft gelijk een buurtonderzoek ingesteld. Zo zijn ze bijvoorbeeld enkele woningen langs geweest. Ook is er gekeken in een flat waar de dader mogelijk uit zou zijn gekomen. 

De politie had al snel een Burgernet bericht eruit gestuurd. Hierin werd aangegeven dat zij een donkere man zochten van 1,70 meter lang met een zwarte parajumper jas tot op de knieën, die tattoos op de handen hand en hij zou een deel van zijn voortanden missen. Ook werd hierin vermeld dat de man mogelijk onder invloed zou zijn en een vuurwapen bij zich zou hebben.

Vooralsnog is er niemand aangehouden. De fiets die gestolen is, is door de politie in beslag genomen. Om het stuur zijn zakken gedaan om mogelijk DNA niet te beschadigen. De Forensische Opsporing zal proberen om het DNA van de fiets te halen en hopen hier een mogelijke match uit te halen. Of en wat er buit is gemaakt is niet bekend.

Bron en foto: Nieuws op Beeld



Meest gelezen

Grote belangstelling voor participatieavond woningbouw Heenvliet West

Marieke van Abswoude | 7 oktober 2025

Burgemeester Voorne aan Zee trapt noodactie af: 'Veel mensen weten niet wat ze nodig hebben in een noodsituatie'

Elaine Poldervaart | 9 oktober 2025

Dick van der Meer ging naar Het Spui in Hekelingen

Joris Hendriks | 12 oktober 2025

Lees ook

Dick van der Meer ging naar Het Spui in ...

Hekelingen v Flakkee... voor aanvang van deze wedstrijd waren dat de nummers 10 en 12 in de vijfde k...

Peter Bosch zag in Nieuwenhoorn spektake...

Het had zomaar de wedstrijd van de nummers één en twee kunnen zijn op het plaatselijke sportpark v...

vv Brielle wint in 85 minuten met grote ...

Vorige week barstte het voetbalgeweld van de VoetbalRijnmondCup weer los, met meteen enkele verrass...

Dick van der Meer zag op Abonello een st...

Een aantal weken geleden mocht collega verslaggever Peter Bosch Abonello bezoeken voor een wedstrijd...

Peter Bosch spot Zwijndrechtse (on)Geluk...

Op een winderige zaterdagmiddag reisde ik af naar Sportpark Historyland in Hellevoetsluis. Niet te v...

Randall van ‘t Collectief: ‘Iedereen...

Brielle - Wie Randall leert kennen, begrijpt al snel waar de naam Positieve Energie vandaan komt. Me...