Spijkernisse, Netherlands
Terug

Verdachte weg na beroving met vuurwapen

0bf291599a9285cacc3277e57274a22d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagmiddag heeft er rond 16:10 uur een beroving van een fiets plaatsgevonden aan de Grote Beerstraat in Spijkenisse . Hierbij is door het 27-jarige slachtoffer een vuurwapen gezien.

De gestolen fiets stond nabij de Grote Beerstraat. De politie was snel ter plaatse en heeft gelijk een buurtonderzoek ingesteld. Zo zijn ze bijvoorbeeld enkele woningen langs geweest. Ook is er gekeken in een flat waar de dader mogelijk uit zou zijn gekomen. 

De politie had al snel een Burgernet bericht eruit gestuurd. Hierin werd aangegeven dat zij een donkere man zochten van 1,70 meter lang met een zwarte parajumper jas tot op de knieën, die tattoos op de handen hand en hij zou een deel van zijn voortanden missen. Ook werd hierin vermeld dat de man mogelijk onder invloed zou zijn en een vuurwapen bij zich zou hebben.

Vooralsnog is er niemand aangehouden. De fiets die gestolen is, is door de politie in beslag genomen. Om het stuur zijn zakken gedaan om mogelijk DNA niet te beschadigen. De Forensische Opsporing zal proberen om het DNA van de fiets te halen en hopen hier een mogelijke match uit te halen. Of en wat er buit is gemaakt is niet bekend.

Bron en foto: Nieuws op Beeld



Lees ook

1KV08674.JPG

Kop-staartbotsing op Harmsenbrug

Zondagmiddag heeft op de Harmsenbrug een kop-staartbotsing plaatsgevonden. De weg richting de A15 is hierdoor volledig afgesloten geweest.

621814597_34330235209901126_2343933221169205704_n.jpg

Vernieuwing skatepark Upperground (SPUG) steeds dichterbij: ‘Dit is een plek waar je jezelf mag zijn’

Hellevoetsluis – Skatepark Upperground is al meer dan dertig jaar een vaste ontmoetingsplek voor kinderen en jongeren in Hellevoetsluis. Maar de staat van het park is verouderd en onveilig. De ondergrond en obstakels voldoen niet meer aan de eisen van deze tijd. LINQ Media sprak met Willem Kloet, SPUG-skater sinds 1996.

WhatsApp Image 2026-02-05 at 20.15.46 (1).jpeg

Wahaj Ghani (Jong Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Het gezonde verstand moet terugkeren’

Nissewaard – LINQ Media is deze week gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen donderdag schoof Wahaj Ghani aan, lijsttrekker van Jong Nissewaard.

d1daada6dc6e695e3e22a2c7da108154.jpg

Kunst, creativiteit en ontmoeting in de bibliotheek

Voorne-Putten - In de vestigingen van Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden vinden maandelijks uiteenlopende activiteiten plaats, variërend van workshops en lezingen tot spreekuren en programma’s voor jeugd en gezinnen. Ook in de komende periode staat er een gevarieerd aanbod op de agenda.

Ongeval_Garsdijk_Hekelingen.jpg

Zoekactie in weilanden na auto te water Garsdijk

Hekelingen – Vanochtend is aan de Garsdijk in Hekelingen een auto in een sloot aangetroffen. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse, waaronder een traumahelikopter.

30-1-26-2.jpg

Eerste plaats voor Mila en Julia bij regionale Skills Bloemwerk

Brielle – Mila en Julia van Yuverta Brielle hebben vrijdag 30 januari de regionale Skills Bloemwerkwedstrijd gewonnen. De leerlingen maakten tijdens de wedstrijd verschillende bloemwerken en wisten de jury te overtuigen met hun techniek, samenwerking en uitvoering. Zij eindigden op de eerste plaats.