Spijkernisse, Netherlands

Voertuig raakt te water bij veeroversteek Hekelingen

Foto: Nieuws op Beeld
Hekelingen - Dinsdagochtend 29 april is er een voertuig te water geraakt aan de Hekelingseweg bij Hekelingen. Een bestelbus reed hier door nog onbekende oorzaak rechtdoor en reed zo het water in.
Mirjam de Neeff | 29 april 2025 08:26 | 29 april 2025 08:26
Direct werd er een groot aantal hulpdiensten opgeroepen waaronder meerdere duikteams van de brandweer. Bij aankomst bleek de bestelbus vlak naast de pont te liggen, hierdoor mocht de pont tussen 06:35 uur en 07:20 uur niet varen.

De bestuurder werd ter plaatse nagekeken door het ambulancepersoneel en voor controle overgebracht naar het ziekenhuis. Rijkswaterstaat heeft gezorgd voor de berging van het voertuig. Vanwege de tijdelijke stremming van de pont was het aan beide kanten van de pont tijdelijk erg druk.

Bron en foto: Nieuws op Beeld

Meest gelezen

Man met elektrische rolstoel te water in Hellevoetsluis

Mirjam de Neeff | 25 april 2025

Voertuig raakt te water bij veeroversteek Hekelingen

Mirjam de Neeff | 29 april 2025

Grootse hulpinzet na aantreffen kinderstep

Mirjam de Neeff | 25 april 2025

Lees ook

Wiebe Dedert (BVNL): ‘In de raad breng...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Lesprogramma 80 jaar vrijheid: ‘Leren ...

Voorne-Putten - In 2025 is het tachtig jaar geleden dat Nederland werd bevrijd van de Duitse bezetti...

Abbenbroek viert 50 jaar Koningsdag én ...

Abbenbroek – Een feestelijke mijlpaal én een frisse start: Koningsdag 2025 wordt voor Abbenbroek ...

Rob van der Waal (ONS): ‘In de lokale ...

Nissewaard - Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politiek ...

Oproep: SPARK G-Team zoekt oud-sporters ...

Spijkenisse – Het SPARK G-Team viert dit jaar haar 30-jarig jubileum en doet een warme oproep aan ...

Frits de Reus (Inwoners Belang Voorne): ...

Voorne aan Zee - Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale polit...