Spijkernisse, Netherlands
Terug

Café Connect: ‘Ontmoetingsplek voor jongeren met Autisme of kenmerken hiervan’

9474754d34783ce0f8ccabba568e81be.jpg

Brielle – Iedere maand organiseert Stichting PUSH een maandelijkse bijeenkomst onder de noemer ‘Café Connect’. De bijeenkomst wordt speciaal georganiseerd voor jongeren tussen de 18 en 25 jaar met Autisme of de kenmerken hiervan. Café Connect is een ontmoetingsplek en is bedoeld als plek waar je je prettig kunt voelen met gelijkgestemden.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
‘Bij Stichting PUSH merken wij dat het voor jongeren met een Autisme Spectrum Stoornis (ASS) of kenmerken hiervan ingewikkeld is om die aansluiting te vinden. Wat als anders-zijn of je anders voelen ook betekent dat je andere mensen niet zo goed begrijpt? Of dat je zo snel geprikkeld wordt dat je liever fysieke afstand houdt tot anderen? Dan kun je je eenzaam en buitengesloten voelen. Speciaal daarvoor is Café Connect in het leven geroepen’, aldus de organisator van de bijeenkomsten.

Op woensdag 9 juli vindt de volgende editie van Café Connect plaats in Jongerencentrum Bravo in Brielle. De bijeenkomst vindt tussen 19:00 uur en 21:00 uur plaats. ‘We snappen dat dit een heel spannende stap kan zijn en daarom mag je iemand meenemen als je dit prettig zou vinden. Ook mag je van tevoren al langskomen om de locatie te verkennen’, vertelt PUSH op hun website.

Het café is bedoeld voor jongeren, maar ouders en verzorgers zijn in het eerste half uur van de bijeenkomst ook van harte welkom om onder het genot van kopje koffie of thee kennis te maken met elkaar en ervaringen te delen.

Wil je bij Café Connect aanwezig zijn op woensdag 9 juli in Jongerencentrum Bravo aan de Rik 28 in Brielle? Meld je dan aan bij Karin Hill van Stichting PUSH door te bellen naar 06-51611621 of stuur Karin een bericht op Instagram via @push.karin. Kun je op 9 juli niet aanwezig zijn? Dan ben je tijdens de volgende editie op 6 augustus ook van harte welkom.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-16 at 17.35.07.jpeg

Yasmina Jimenez (Belang van Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Lokale politiek raakt je elke dag’

Nissewaard - LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Yasmina Jimenez aan, lijsttrekker van Belang van Nissewaard.

Stock_politie.jpg

Burgemeester sluit woning in De Vesting na vondst drugs

Hellevoetsluis - Burgemeester Arno Scheepers heeft op 16 maart 2026 een woning gesloten vanwege een drugsovertreding. Het gaat om een woning in de wijk De Vesting in Hellevoetsluis. De sluiting geldt voor drie maanden.

WhatsApp Image 2026-03-16 at 15.52.33.jpeg

Anita Verweij (Hardt voor Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Niks doen is voor mij geen optie’

Nissewaard - LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Anita Verweij aan, lijsttrekker van Hardt voor Nissewaard.

Spijk Kruis 3.jpg

Hattrick Gret leidt koploper Spijkenisse langs Kruisland

Spijkenisse – Op sportpark Jaap Riedijk had koploper Spijkenisse zaterdag weinig moeite met SC Kruisland. De ploeg van trainer Peter Wubben won uiteindelijk overtuigend met 4-0, waarbij vooral Julien Gret de hoofdrol opeiste met een hattrick. De bezoekers uit Brabant maakten het zichzelf bovendien lastig met veel kaarten en een rode prent nog voor rust. Dick van der Meer was erbij en deed verslag.

Schermafbeelding 2026-03-16 125541.png

Pubquiz en optredens bij opening Cultuurweek Voorne aan Zee

Cultuurweek Voorne aan Zee werd vrijdag 13 maart geopend bij muziekvereniging Libertatis Primitiae in Brielle. Wethouder Els Priester opende de week en er waren optredens en een CultuurPubquiz, gepresenteerd door muzikant Joost Wander.

image.png

Karateka’s Dojo Mugen Chikara winnen 19 podiumplaatsen bij clubkampioenschappen

Hellevoetsluis - Karateka’s van Dojo Mugen Chikara hebben zaterdag 14 maart sterke resultaten geboekt tijdens de clubkampioenschappen van Budokai Senshi in Sommelsdijk. Samen met sporters van Dojo Mu-Chin behaalde de afvaardiging 19 podiumplaatsen en werd bovendien een Spiritprijs gewonnen.