Spijkernisse, Netherlands
Terug

Fred Seker stapt over naar VOOR Nissewaard

fe6ecadaf754ddfadb6e6b989f884a20

Nissewaard – Na ruim negen jaar lidmaatschap bij Nissewaard Lokaal, waarvan zeven jaar als raadslid, maakt Fred Seker de overstap naar VOOR Nissewaard. De ervaren politicus en ambtenaar nadert zijn pensioen, maar wil zich blijven inzetten voor de inwoners van Nissewaard.

Jennifer Smit |  | Aangepast op
De overstap naar VOOR Nissewaard is volgens Seker het resultaat van een lang en zorgvuldig afgewogen proces. ‘Het was geen makkelijke beslissing. Ik heb er bijna een jaar over gedaan, het vaak besproken met mijn thuisfront en alle voor- en nadelen tegen elkaar afgewogen’, aldus Seker. Hij benadrukt dat zijn keuze mede voortkomt uit veranderingen binnen de lokale politieke verhoudingen sinds de deelname van Nissewaard Lokaal aan de huidige coalitie. ‘De speelruimte voor een raadslid is beperkter geworden’, zegt hij. Ook persoonlijke overwegingen speelden een rol. ‘Er zijn gebeurtenissen geweest die mij aan het denken hebben gezet over mijn politieke toekomst. Ik wil daar verder niet op ingaan, maar ze hebben mij wel aan het denken gezet over de rol die ik wil blijven spelen.’

Mijn motto: ‘door de inwoners, voor de inwoners’
De keuze voor VOOR Nissewaard ligt volgens Seker in de gedeelde visie op lokale politiek. ‘Ik ken Stephan van Uden en Roy Masthoff nog uit de tijd dat zij betrokken waren bij Nissewaard Lokaal. Uit onze gesprekken blijkt dat zij, net als ik, het belang van de inwoners centraal stellen. Dat sluit perfect aan bij mijn motto: ‘door de inwoners, voor de inwoners’. Met mijn aanstaande pensioen in zicht heb ik straks nog meer tijd om mij volledig in te zetten voor de mensen in Nissewaard. Ik kijk dan ook uit naar een vruchtbare samenwerking met de fractieleden van VOOR Nissewaard.’

Roy Masthoff, partijvoorzitter en lijsttrekker van VOOR Nissewaard, is blij met de komst van Seker: ‘Met de komst van Fred krijgen wij naast een bevlogen en betrokken raadslid ook een enorme bak aan kennis en ervaring binnen de fractie en de partij, waar wij dankbaar gebruik van zullen maken. Daarnaast is Fred een fijn mens met het hart op de juiste plaats en past hij qua inzet en humor prima binnen VOOR Nissewaard. Wij gaan nu met vijf zetels en met nog meer vertrouwen richting de verkiezingen van maart 2026.’

Lees meer over:

Lees ook

johnkleijnbotlek

SC Botlek en OVV pakken de volle winst

Regio – In de derde klasse D van het amateur voetbal waren er goede resultaten voor de ploegen van ons eiland. OVV pakte thuis de volle winst op Slikkerveer. Het werd 2-0. SC Botlek pakte bij Hekkensluiter COAL een 1-2 zege.

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.