Spijkernisse, Netherlands

Gerwin Lake opgeroepen voor nationale team Sint Maarten

Mirjam de Neeff | 30 september 2024 13:30 | 30 september 2024 10:06
Spijkenisse - vv Spijkenisse-voetballer Gerwin Lake behoort tot de selectie van Sint Maarten, dat in oktober twee wedstrijden speelt tegen Puerto Rico in het kader van de CONCACAF Nations League. Het team van bondscoach Piet de Jong speelt die partijen op vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Aruba.

De duels met Puerto Rico vormen voor Sint Maarten het tweede deel van een uit drie blokken bestaand Nations League-seizoen. In september ging dat voor The Soualigans, zoals de bijnaam van de nationale equipe luidt, van start met partijen tegen Aruba en Haïti. Met drie punten op de teller wacht nu een dubbele ontmoeting met Puerto Rico, dat tijdens de vorige interlandperiode ook tegen Aruba en Haïti speelde en aan die ontmoetingen ook drie punten overhield. Sint Maarten en Puerto Rico versloegen allebei Aruba, en moesten ook allebei hun meerdere erkennen in Haïti.

Tot de selectie van het nationale team van Sint Maarten behoren naast zestien spelers die op de Nederlandse velden actief zijn ook voetballers die hun wedstrijden spelen in Sint Maarten (Chandro Wilkin), de Verenigde Staten (Kael Richards en Thijmen Lansing), Curaçao (Quinton Christina), Zweden (Chovanie Amatkarijo), Engeland (Oliver Hobgood) en Moldavië (Ilounga Pata).

De twee ontmoetingen tussen Sint Maarten en Puerto Rico beginnen op respectievelijk vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Complejo Deportivo Guillermo Prospero Trinidad om 16.00 uur plaatselijke tijd. In Nederland is het dan 22.00 uur. Alle wedstrijden van het nationale team van Sint Maarten worden door CONCACAF live uitgezonden op YouTube, waar ze gratis te bekijken zijn.

Meest gelezen

Zestienjarige debutant brengt Rozenburg de zege

LINQ Redactie | 14 september 2025

Glitter & Glamour party voor het hospice: ‘Elke vrouw heeft wel iets glimmends in de kast hangen’

Elaine Poldervaart | 12 september 2025

Nieuwe Beleeftuin in Maaswijk brengt buurt en bewoners samen

Jennifer Smit | 17 september 2025

Lees ook

Wethouder opent 55e editie Roei-, Zeil- ...

Brielle - Afgelopen zaterdag gaf wethouder Daan van Orselen het startsein voor de 55e editie van de ...

Regio - loting van de eerste ronde van d...

In de studio van LINQ Media was gisteravond de loting van de eerste ronde van de Voetbal Rijnmond Cu...

Reinis als nieuwe afvalinzamelaar voor V...

Voorne aan Zee - Vanaf 1 oktober krijgt de gemeente Voorne aan Zee een nieuwe afvalinzamelaar. Na ee...

Vrijheidsbos Brielle: ‘Een plek van he...

Met elkaar, Voor elkaar - Op Voorne-Putten profiteren veel inwoners, direct of indirect, van de inze...

Nieuwe Beleeftuin in Maaswijk brengt buu...

Spijkenisse - De Maaswijk is een bijzondere ontmoetingsplek rijker. Aan de Drogendijk 26A wordt dins...

Auto belandt in sloot langs Kooilaan in ...

Hellevoetsluis – In de nacht van dinsdag op woensdag is een automobilist met zijn voertuig in een ...