Spijkernisse, Netherlands
Terug

GHVV’13 in een moeizame wedstrijd langs OSV Oud-Beijerland

1f22dce986261cf676940d38901a8a25

Geervliet – Sportpark Guldeland stond afgelopen zaterdag in het teken van de wedstrijd van GHVV’13 tegen OSV Oud-Beijerland. Een spannende wedstrijd met twee gezichten waarbij GHVV’13 uiteindelijk aan het langste eind trok.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Volgens de verslaggever van de voetbalclub uit Geervliet begon de eerste helft met aftasten door beide ploegen. Het tempo lag in de eerste 20 minuten laag en wanneer de ene ploeg de bal had, zakte de andere ploeg in en andersom. OSV kreeg later in de eerste helft steeds meer grip op de wedstrijd en zette de thuisploeg onder druk met veel corners die best gevaarlijk waren.

Na één van de vele corners voor OSV was in de 38e minuut raak voor de ploeg uit Oud-Beijerland. De bal kwam voor de voeten van Roel Luth die de bal achter GHVV-doelman Jort Seegers werkte. Na de goal van de uitploeg werd niet meer gescoord door beide ploegen en gingen zij met een 0-1 stand de rust in.

Na rust was er sprake van een hele andere wedstrijd volgens de verslaggever van GHVV’13. De thuisploeg stroopte de mouwen direct na rust op en zette druk op OSV. In de 49e minuut bracht dit direct resultaat nadat Stijn van den Berg de gelijkmaker binnenkopte nadat hij de bal perfect op zijn hoofd kreeg door Mees Brand.

Zes minuten later kwam GHVV’13 zelfs op voorsprong via Ken Luyendijk die diep werd gestuurd vanaf de middenlijn en sneller was dan de verdediger en de bal over de keeper lobte. Met een 2-1 voorsprong voerden beide teams wissels door en werden de duels feller maar bleef het wel sportief.

De bezoekers gingen op zoek naar de gelijkmaker en in de 73e minuut was het raak, nadat de druk iets te groot werd voor GHVV en Daan Troost namens OSV de gelijkmaker binnenschoot. De bal werd hard bij de tweede paal achter GHVV-doelman Seegers geschoten en hierna gingen beide ploegen vol voor de winst waarbij de emoties soms hoog opliepen.

De emoties liepen extra hoog op nadat scheidsrechter van Drunen een strafschop gaf aan GHVV’13 nadat Adisamat werd aangetikt in de zestien. Na veel commotie hield de scheidsrechter voet bij stuk en schoot Shenomaar Pers de bal binnen: 3-2. In de laatste minuten deed OSV er nog alles aan om een punt te redden met veel hachelijke momenten voor het doel van GHVV’13, maar doelman Jort Seegers hield zijn doel na veel inzet van het hele team verder schoon met winst als gevolg.

Na het laatste fluitsignaal was de vreugde bij de thuisploeg enorm, nadat het opnieuw niet makkelijk ging voor de ploeg uit Geervliet. De trainer van OSV kreeg na de wedstrijd nog een rode kaart toen hij op een verkeerde manier onvrede uitte. ‘Drie punten in de knip en nog altijd zonder verlies en dat is ook een prestatie. Volgende week gaat de reis naar Ooltgensplaat waar OFB wacht’, sluit de verslaggever van GHVV’13 af.

Lees ook

Ronard Venekamp (OVV)

Prima resultaten voor derdeklassers SC Botlek en OVV

Regio - In de derde klasse kwamen zowel SC Botlek als koploper OVV in actie. In Spijkenisse ontving SC Botlek zaterdag Groote Lindt uit Zwijndrecht, het werd 2-0. In Oude Tonge was OVV te gast bij DBGC. De mannen van Ronard Venekamp, die samen met Stellendam lijstaanvoerder was deelden de punten, het werd 1-1.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn maakt half dozijn vol, punt voor Zuidland

Nieuwenhoorn kwam zaterdag in de eerste klasse in actie tegen nieuwkomer DVV’09 uit Dirksland. De mannen van Oussama Bekkaoui verdedigde de koppositie, die ze samen met Halsteren hadden. Het werd aan de Rijksstraatweg 6-0, een stand die bij rust al was bereikt.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.

WhatsApp Image 2026-10-29 at 19.15.23

Vermoeden van drugsproductie na vreemde lucht bij pand aan Marconiweg

HELLEVOETSLUIS - Een vreemde, zurige lucht bij een pand aan de Marconiweg heeft donderdagmiddag geleid tot een onderzoek door de politie. Ook Handhaving, milieudienst DCMR, de brandweer en de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) kwamen ter plaatse. Volgens de politie bestaat het vermoeden dat in het pand verdovende middelen zijn geproduceerd. Tijdens het onderzoek zijn echter geen verdovende middelen aangetroffen.

gebroedersbredius

Vierdeklassers proberen weg omhoog te vinden

Regio – In de vierde klasse gaan de ploegen de weg omhoog zien te vinden komend weekend. GHVV’13 staat op dit moment het hoogste op plek drie. In de middenmoot is Rozenburg met FC Vlotbrug te vinden. Iets verder omlaag Zwartewaal en OHVV sluit de lijst in de vierde klasse E.