Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jaarlijkse tuintjesmarkt bij Camping ’t Weergors trekt een groot aantal bezoekers

Tuintjesmarkt Weergors 1

Hellevoetsluis – De tuintjesmarkt bij Camping ’t Weergors in Hellevoetsluis heeft tijdens de editie van dit jaar weer een groot aantal bezoekers getrokken. Vanaf hun eigen kampeerplek verkochten campinggasten op zondag 2 augustus allerlei tweedehandsspullen als boeken, sieraden en elektronische apparaten.

Perry van Brandwijk |

De camping is vijf jaar geleden begonnen met het organiseren van de tuintjesmarkt. ‘Het idee om een tuintjesmarkt te organiseren op de camping ontstond in de coronatijd waar je in 2021 op een moment weer wat meer mocht doen rondom activiteiten. In die tijd werd een tuintjesmarkt steeds vaker georganiseerd en hebben wij er ook voor gekozen om dit te gaan doen. We organiseren de tuintjesmarkt ook altijd in het meest drukke weekend van het jaar, dus je hebt al veel mensen van de camping die het leuk vinden en het trekt ook steeds meer mensen van buitenaf naar de camping toe. Kennelijk is het een concept dat goed aanslaat en wat wij ook heel gezellig vinden om te kunnen organiseren’, vertelt Arda van Camping ’t Weergors over de tuintjesmarkt.

Onder zomerse omstandigheden konden bezoekers zondag bij tientallen kramen terecht en voor kinderen waren springkussens en een buikschuifbaan aanwezig. Rondom het restaurant werden poffertjes gebakken, was er de mogelijkheid om op de foto te gaan met papegaaien en kon je terecht voor een verkoelend drankje op het terras. Het evenement op de camping in Hellevoetsluis trok ook dit jaar weer bezoekers van jong tot oud.

Arda: ‘We merken dat mensen het leuk vinden om vanaf hun eigen kleedje of kraampje te verkopen en voor bezoekers is het altijd fijn om spullen voor een prikkie mee naar huis te kunnen nemen. Bij de tuintjesmarkt zijn het veelal campinggasten die een kraampje voor hun caravan of tent maken, maar soms krijgen we ook via relaties van campinggasten de vraag of zij hun spullen bij ons mogen verkopen.’ Met een groot aantal bezoekers en ideale weersomstandigheden kijkt de camping in Hellevoetsluis terug op een geslaagde editie van de jaarlijkse tuintjesmarkt.

Tuintjesmarkt Weergors 2
Tuintjesmarkt Weergors 4
Tuintjesmarkt Weergors 3
Tuintjesmarkt Weergors 6
Tuintjesmarkt Weergors 5

Lees ook

IMG_4259

Voorne aan Zee stelt rookverbod in voor natuurgebieden

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee stelt een jaarlijks rookverbod in voor bossen, heide- en veengronden en duingebieden. Het verbod geldt ook binnen een afstand van 30 meter van deze gebieden en loopt ieder jaar van 1 april tot 1 november.

55783

Dertig kinderen proberen kickboksen tijdens zomervakantie

Spijkenisse – Tijdens de zomervakantie hebben in totaal dertig kinderen van BSO Salamanderveen kennisgemaakt met kickboksen. Ronald Hoogendoorn van Fightteam Spijkenisse verzorgde speciaal voor de kinderen een actieve kickboksles.

20260812_085841

Vanavond kijken: pas in 2081 weer een vergelijkbare zonsverduistering

Regio – Wie vanavond de zonsverduistering mist, moet lang wachten op een vergelijkbaar schouwspel. Pas in 2081 is vanuit Nederland opnieuw een gedeeltelijke zonsverduistering van deze omvang te zien. Vanavond wordt ongeveer 90 procent van de zon door de maan bedekt.

1. Museumerf vol

Verhalen en muziek op het erf van De Duinhuisjes in Rockanje

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat zondag 16 augustus in het teken van verhalen en muziek. Verhalenverteller Arnie Dalkmann en muzikant Jacqueline du Mortier verzorgen vanaf 14.30 uur een voorstelling op het erf van het museum.

20260811_095601

Waterschap neemt maatregelen vanwege droogte rond Brielse Meer

Voorne-Putten – Door de aanhoudende droogte is steeds minder zoet water beschikbaar en dringt meer zout water het gebied binnen. Waterschap Hollandse Delta neemt daarom tijdelijke maatregelen om de zoetwatervoorziening van het Brielse Meer te ondersteunen.

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.