Het team van VV Brielle JO13-1 was zaterdag uiteindelijk met 1-3 te sterk voor de leeftijdsgenoten van VV Rockanje. ‘In een spannend onderling duel in en tegen medetitelkandidaat Rockanje viel de beslissing in het voordeel van onze helden’, schrijft de voetbalvereniging uit Brielle trots over het kampioenschap van dit team.
‘Ook de JO17-1 deed het fantastisch. Net als bij de JO13-1 werden alle wedstrijden in winst omgezet (vandaag met maar liefst met 2-7 in en tegen Nieuwenhoorn) en dat resulteerde in een welverdiend kampioenschap’, aldus VV Brielle op hun eigen Facebook-pagina.
De voetbalvereniging feliciteert beide teams met het behalen van dit geweldige resultaat in de vorm van het binnenhalen van het kampioenschap in hun klasse. Woensdag meldde VV Brielle ook al dat JO11-1 zich tot kampioen had gekroond in hun eigen competitie.