Spijkernisse, Netherlands
Terug

Lokaal talent in de Spotlight in het BREStheater!

8d12bdeda39862b46bcc5cf7449cb531.jpg

Brielle - Terwijl afgelopen zaterdag het Eurovisie Songfestival miljoenen kijkers trok, barst het muzikale spektakel binnenkort ook los in eigen regio. Op zaterdag 24 mei vanaf 20.30 uur vindt in BREStheater in Brielle de muzikale avond Spotlight plaats, waar acht lokale artiesten het podium betreden om hun talent te laten zien én horen.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Het theaterseizoen in BREStheater loopt ten einde en om dat feestelijk af te sluiten organiseert Stichting Kunst en Cultuur BRES Spotlight. Spotlight is een nieuw open podium waar artiesten uit heel Voorne aan Zee hun talent kunnen laten zien. Deze eerste editie is de ‘music edition’, je kunt een heel divers aanbod verwachten met maar liefst 8 acts!

“Er zijn zo veel lokale muzikale artiesten waar we nog weinig van af weten,” zegt Dewi, coördinator cultuurparticipatie. “Spotlight is hét evenement om kennis te maken met al het muzikale talent binnen Voorne aan Zee.”

Of je nu jong bent of oud, liefhebber van muziek of gewoon nieuwsgierig naar nieuwe geluiden uit de regio: Spotlight biedt voor ieder wat wils. Voor slechts €5,- kunnen bezoekers genieten van liveoptredens van artiesten die met passie en energie het publiek willen verrassen.

Het is de laatste muziekavond van het theaterseizoen in BREStheater – en wat voor één! De tribune maakt plaats voor meer ruimte om te kunnen dansen tijdens de acts en boven in de zaal vind je een bar waar je tijdens de optredens een drankje kunt halen. Kom en laat je verrassen door de muzikale kracht van Voorne aan Zee!

Datum: zaterdag 24 mei 2025
Tijd: 20.30 uur Locatie: BREStheater, Brielle
Prijs: €5,00


Lees ook

Bot-mee 1.jpg

Botlek boekt belangrijke zege in derby tegen Meeuwenplaat

Zaterdagmiddag 14.30 of 15.00 uur: dat zijn van oudsher de vertrouwde aanvangstijden in het amateurvoetbal. Toch duikt er de laatste tijd steeds vaker een ander tijdstip op in het programma: 17.00 uur. Met name bij speciale affiches en regionale derby’s lijkt dat tijdstip terrein te winnen. Niet alleen aantrekkelijk voor de toeschouwers, maar waarschijnlijk ook voor de penningmeesters van de clubs. Dick van der Meer was erbij en deed verslag.

WhatsApp Image 2026-03-15 at 00.25.56.jpeg

Kirsten Muller en Henk de Jong (VVD) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Doen wat werkt’

Voorne aan Zee - LINQ Media is sinds begin februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang politieke partijen aan. Onlangs schoven Kirsten Muller en Henk de Jong aan, nummer twee en drie op de kandidatenlijst van VVD Voorne aan Zee.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.36.14.jpeg

Robert van der Stappen (PVV) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Nissewaard moet weer van de inwoners worden’

Nissewaard – LINQ Media is sinds februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang partijen aan. Onlangs schoof Robert van der Stappen aan, de nummer twee op de kandidatenlijst van PVV Nissewaard.

Fietserscontrole.png

Fietsers beboet in voetgangersgebied op Uitstraat en ’t Plateau

Spijkenisse - De afgelopen week zijn fietsers op e-bikes, fatbikes en gewone fietsen gecontroleerd en beboet op hun rijgedrag in voetgangersgebieden op de Uitstraat en ’t Plateau. Ook de komende weken worden op meerdere plaatsen controles uitgevoerd.

IMG_6079.jpeg

Voorne Atletiek sterk vertegenwoordigd op Nationale Pupillen Indoor in Apeldoorn

Terwijl veel jeugdleden van Voorne Atletiek vorige week zondag deelnamen aan de kidsrun van de Halve van Oostvoorne, reisde een zestal pupillen af naar Apeldoorn voor de Nationale Pupillen Indoor. Met ruim duizend deelnemers geldt dit als de grootste indooratletiekwedstrijd van Nederland voor kinderen van 7 tot en met 11 jaar.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.43.42.jpeg

Mark Soetens (IBV) bij Voorne-Putten Kiest: ‘We willen dichtbij de mensen staan’

Voorne aan Zee – LINQ Media is sinds begin februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang politieke partijen aan. Onlangs schoof Mark Soetens aan, nummer vijf op de kandidatenlijst van Inwoners Belang Voorne (IBV).