Spijkenisse - LTV de Dalle in Spijkenisse neemt aankomende zaterdag officieel de vierde padelbaan op het sportpark in gebruik. De opening vindt plaats tussen 10.00 en 11.00 uur en vormt de aftrap van het Open Tennis en Padel Toernooi 2026.
De nieuwe baan is een uitbreiding op de drie padelbanen die in 2023 werden aangelegd. Met de extra baan speelt de vereniging in op de groeiende populariteit van padel en de toenemende vraag naar speelcapaciteit.
Voor de officiële opening zijn twee wethouders uitgenodigd, maar ook zijn nationale toppadelspelers aanwezig om de ingebruikname een sportief tintje te geven met een demonstratie. Na afloop krijgen bezoekers de gelegenheid om de nieuwe baan zelf uit te proberen.
Vernieuwd sportpark
De uitbreiding van het sportpark is het resultaat van ruim een jaar voorbereiding. In overleg met de gemeente is het terrein met ongeveer 900 vierkante meter vergroot. Hierdoor konden naast de vierde padelbaan ook een speeltuin, een nieuwe berging en een ruim buitenterras worden gerealiseerd.
Binnenkort wordt ook de keuken in het clubgebouw vernieuwd. Daarmee wordt een twee jaar durend project voor de modernisering van het sportpark afgerond. Volgens de vereniging is het park daarmee klaar voor de toekomst en biedt het volop ruimte voor verdere groei van de tennis- en padelsport.