Spijkernisse, Netherlands
Terug

Openluchtmuseum De Duinhuisjes aankomende zaterdag in het teken van muziek

Happy Sound Openluchtmuseum De Duinhuisjes
Foto: PR

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat op zaterdag 29 augustus in het teken van muziek. Aan de Duinstraat kun je als bezoeker letterlijk terugkijken in het verleden en kijken hoe het er vroeger aan toe ging. Dit weekend gaat het over hoe duinbewoners vroeger hielden van muziek en hoe er werd gezongen bij een accordeon of een mondharmonica. Muziekclub Happy Sound is om 14:00 uur aanwezig om een speciaal optreden te geven.

Perry van Brandwijk |

De zangers en muzikanten van Happy Sound komen zaterdagmiddag naar de Duinhuisjes om er een gezellige middag van te maken in het openluchtmuseum. Happy Sound bestaat sinds 2024 en kwam voort uit het gelegenheidskoor Tijdloos. Jan de Berg, Jan van Es, Ger Poolman, Gerard Franx en Bert Groenendijk zullen vanuit deze muzikale groep aanwezig zijn. Er wordt een repertoire met allerlei meezingers gespeeld als ‘Het Kleine Café aan de Haven’ en ‘Neeltje Jacoba’. ‘Zing mee, wie mee kan zingen’, roept het openluchtmuseum uit onze regio op.

Het openluchtmuseum is op zaterdag 29 augustus van 13:30 uur tot 16:30 uur geopend voor het publiek en is te vinden aan de Duinstraat 18 in Rockanje. Meer informatie over de muzikale middag bij openluchtmuseum De Duinhuisjes is te vinden op www.hvwv.nl.

Lees ook

marvinvanderpluijm

Brielle pakt punt en moet koppositie delen

Rotterdam – Brielle dat nog nooit op zondag heeft gespeeld, heeft geen goede herinnering aan de eerste keer dat de mannen van Mark van Os dat deden. Zondag werd het in Kralingen 0-0 in het duel met Antibarbari.

jeroenvanderhorst2(alex)

Oorwassing voor Abbenbroek, Hekelingen wint derby van Simonshaven

Regio – De zes ploegen van Voorne Putten in de vijfde klasse deden zaterdag weer een poging om wat hoger op de ranglijst te komen. Met uitzondering van Rockanje, die ploeg startte aan ronde zes als koploper. Voor Abbenbroek werd het een rampzalige zaterdag. Een overzicht van de resultaten.

Tom Larssen (GHVV'13)

Wisselende resultaten voor ploegen in de vierde klasse

Regio – In de vierde klasse waar vijf teams van het eiland Voorne Putten meedoen waren er zaterdag wisselende resultaten. OHVV ging naar de koploper en verloor. GHVV’13, tot op heden het best presterende team van de vierde klasse van het eiland, ontving ’s-Gravendeel en ging er met de winst vandoor. Vlotbrug ontving nummer twee Rhoon en zegevierde. Zwartewaal ging naar Vlaardingen om tegen Victoria’04 te spelen en kwam niet tot winst en Rozenburg was gastheer voor Strijen en won met ruime cijfers.

Ronard Venekamp (OVV)

Prima resultaten voor derdeklassers SC Botlek en OVV

Regio - In de derde klasse kwamen zowel SC Botlek als koploper OVV in actie. In Spijkenisse ontving SC Botlek zaterdag Groote Lindt uit Zwijndrecht, het werd 2-0. In Oude Tonge was OVV te gast bij DBGC. De mannen van Ronard Venekamp, die samen met Stellendam lijstaanvoerder was deelden de punten, het werd 1-1.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn maakt half dozijn vol, punt voor Zuidland

Nieuwenhoorn kwam zaterdag in de eerste klasse in actie tegen nieuwkomer DVV’09 uit Dirksland. De mannen van Oussama Bekkaoui verdedigde de koppositie, die ze samen met Halsteren hadden. Het werd aan de Rijksstraatweg 6-0, een stand die bij rust al was bereikt.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.