Spijkernisse, Netherlands
Terug

Orgelconcerten in de Sint Catharijnekerk

2758b8ed467aea5dcf35f1856a88f6e5.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Toehoorders kunnen plaatsnemen op de luisterplaats voor het Merulahuis tegenover de toren, waar onder het genot van koffie en thee vanaf een scherm het spel van de beiaardier te volgen is.

Op maandag 22 juli, aanvang 20.15 uur zal het wekelijkse zomerorgelconcert in de Sint Catharijnekerk te Brielle worden gegeven door Iddo van der Giessen. De toegang bedraagt 10 euro inclusief koffie en thee na afloop.

Voorafgaand zal om 19.00 uur het wekelijkse beiaardconcert vanuit de toren van de Catharijnekerk worden verzorgd door Dirk Donker. Toehoorders kunnen plaatsnemen op de luisterplaats voor het Merulahuis tegenover de toren, waar onder het genot van koffie en thee vanaf een scherm het spel van de beiaardier te volgen is.

De toegang is gratis, met collecte na afloop. Op zaterdag 27 juli, aanvang 16.00 uur zal in de Catharijnekerk te Brielle een inloopconcert op het orgel worden gegeven door Vincent de Ridder. Toegang gratis met collecte na afloop. Voor alle concerten zijn programmaboekjes inbegrepen.

Meer info: www catharijnekerk.nl

Lees ook

Screenshot 2026-02-14 114607.jpg

Bewonersvereniging De Samenwerking viert 30-jarig bestaan

Spijkenisse – Bewonersvereniging De Samenwerking bestaat dertig jaar. De vereniging werd in 1996 opgericht door een groep vrijwilligers en komt sindsdien op voor de belangen van huurders van Woonbron in Spijkenisse. Het jubileum werd gisteravond gevierd met een etentje.

WhatsApp Image 2026-02-12 at 01.01.03.jpeg

Erik Mulder (D66) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Optimisme en eerlijk bestuur zijn onmisbaar’

Voorne aan Zee - LINQ Media is bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Erik Mulder aan, lijsttrekker van D66 Voorne aan Zee.

ExxonMobil VB Spijkenisse actie.jpg

Oude schermen en dockingstations leveren donatie op voor Voedselbank

Medewerkers van ExxonMobil in Rotterdam hebben ruim 7.800 euro ingezameld voor Voedselbank Spijkenisse e.o.

Schermafbeelding 2026-02-13 101205.jpg

De laatste tram reed 60 jaar geleden op Voorne-Putten

Precies 60 jaar geleden reed de allerlaatste tram op Voorne-Putten, van Spijkenisse naar Hellevoetsluis. De RTM, Rotterdamsche Tramweg Maatschappij stapte op 14 februari 1966 over op bussen. Liefhebbers van de tram besloten toen een museum op te richten. Dat viert dit jaar dus het 60-jarig bestaan.

Schermafbeelding 2026-02-13 163251.png

Voorleeshond helpt kinderen met lezen

Zuidland – In de bibliotheek van de Zuid-Hollandse Eilanden kunnen kinderen die lezen spannend of moeilijk vinden, voorlezen aan een speciaal getrainde hond. Het gaat om kinderen van ongeveer 6 tot 10 jaar die vijftien minuten lang hardop lezen in het bijzijn van de hond.

Wijkagent_Politie_Ed_van_den_Blink.jpg

Wijkbus politie bij Klokbekerkreek: laagdrempelig contact met wijkagent

Vrijdagmiddag stond de politie met de wijkbus aan de Klokbekerkreek in Spijkenisse. Deze laagdrempelige manier geeft bewoners de mogelijkheid om in contact te komen met hun wijkagent, in dit geval Ed van den Blink.