Spijkernisse, Netherlands
Terug

Reddingsbrigade Rockanje: ‘Laat opblaasdieren en luchtbedden thuis door aflandige wind’

Reddingsbrigade Rockanje

Rockanje - De komende dagen blijven de zomerse omstandigheden aan met temperaturen tussen de 25 en 30 graden. Voor veel mensen een reden om naar het strand te gaan. Reddingsbrigade Rockanje waarschuwt om voorwerpen als opblaasdieren en luchtbedden thuis te laten vanwege een toename aan aflandige wind op het strand.

Perry van Brandwijk |

In de weersvoorspellingen van de komende dagen in Rockanje is te zien dat de wind kan oplopen tot 4 Bft en met windstoten kan dit zelfs naar 6 Bft gaan. ‘ Wij raden dan ook sterk aan om de opblaasdieren en luchtbedden thuis te laten! Een luchtbed, flamingo of ander opblaasspeelgoed kan door de aflandige wind razendsnel de zee op worden geblazen. Dat kan voor gevaarlijke situaties zorgen’ waarschuwt Reddingsbrigade Rockanje. 

Vanwege de warme temperaturen is het traditioneel extra druk op het strand van Rockanje. Het team van de Reddingsbrigade is met een grote groep vrijwilligers actief in de zomerperiode om de veiligheid van bezoekers te garanderen en in te grijpen bij noodsituaties. 

Zaterdag heeft de reddingsbrigade in totaal 23 drijfobjecten uit voorzorg uit het water gehaald rond het strand van Rockanje. 'Geniet van de zon, de zee en het strand, maar houd het vooral veilig', luidt de oproep van de reddingsbrigade in de regio. 

Lees ook

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

LOGO VV Spijkenisse

Spijkenisse redt het niet bij Quick en wacht op eerste zege

Kijkduin - Spijkenisse wacht nog altijd op de eerste punten van het seizoen. In de tweede competitie wedstrijd in de vierde divisie gingen de mannen van Davey van Velzen op bezoek bij Quick uit Den Haag. Daar werd het zaterdagavond 3-0 en stond Spijkenisse opnieuw met lege handen.

DSC_1960

Auto belandt op zijn kop in sloot langs Westvoornseweg

Rockanje – Op de Westvoornseweg in Rockanje is zaterdagavond een personenauto van de weg geraakt en op zijn kop in een sloot terechtgekomen. Het ongeval gebeurde net na een rotonde.

gebroedersbredius

Wisselende resultaten in grootste bekergroep 3 voor vierde en vijfdeklassers

Winst was er voor onder andere Abbenbroek, OHVV, Rockanje en FC Vlotbrug. Verlies was er voor Hekelingen, SCO’63 en Zwartewaal. De meeste ploegen van Voorne Putten komen uit in groep 3 van de districtsbeker, een overzicht van de resultaten van zaterdag.

Ronard-Venekamp

OVV komt niet tot scoren, SC Botlek nipt onderuit tegen DHC

In Groep 2 zaterdag geen goede middag voor de ploegen van Voorne Putten. OVV kwam in actie bij de reserves van FC ’s-Gravenzande, SC Botlek ontving DHC. Beide ploegen kwamen niet tot winst.

DSC_1906

Vrachtwagen gekanteld op de Maasvlakte

Maasvlakte Rotterdam – Op de Dardanellenstraat op de Maasvlakte is zaterdagavond een vrachtwagen gekanteld. Daarbij is een grote hoeveelheid diesel op het wegdek terechtgekomen.