Spijkenisse – Leerlingen van o.b.s. De Vogelenzang, locatie Noord in Spijkenisse, hebben woensdag 4 juni een indrukwekkend bedrag van maar liefst €12.246,17 opgehaald tijdens een sponsorloop voor de Kinder Vakantie Spelen.
De organisatie van de Kinder Vakantie Spelen zegt bijzonder blij te zijn met de steun en dat de opbrengst een waardevolle bijdrage vormt aan de activiteiten van de organisatie. ‘De betrokkenheid van de leerlingen, hun families en alle sponsors laat zien hoe een lokale actie een groot verschil kan maken’, aldus scholengroep Nissewijs, waar o.b.s. De Vogelenzang onder valt. De leerlingen hebben zich enthousiast ingezet voor het goede doel en liepen onder grote belangstelling van ouders, familieleden en andere supporters zoveel mogelijk rondes. Door de vele sponsors werd het eindbedrag van meer dan 12 duizend euro opgehaald.
Dit jaar vinden de Kinder Vakantie Spelen van 27 juli tot en met 6 augustus plaats in Park Vogelenzang in Spijkenisse. ‘De sponsorloop laat zien hoe groot de betrokkenheid bij Kinder Vakantie Spelen in Spijkenisse is. Dankzij de inzet van de leerlingen van o.b.s. De Vogelenzang locatie Noord en de steun van hun sponsors werd een prachtig bedrag opgehaald voor de organisatie’, aldus Nissewijs.
Voor komende editie is de organisatie nog op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die mee willen helpen bij de Kinder Vakantie Spelen in Spijkenisse. Voor meer informatie over de Kinder Vakantie Spelen en het aanmelden als vrijwilliger kun je terecht op www.kvs-spijkenisse.nl.