Spijkernisse, Netherlands
Terug

Spijkenisserbrug gaat niet omhoog in ochtendspits door werkzaamheden Hartelbrug

ce7527830f76c9a06623eee103c4a4a2
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits.

Komende zomer vinden er vier weken lang werkzaamheden plaats aan de Hartelbrug. De brug is van maandag 12 augustus 20:00 uur tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur volledig afgesloten voor het wegverkeer. 

Wethouder Chris Hottentot van de gemeente Nissewaard heeft met Rijkswaterstaat afgesproken om de Spijkenisserbrug niet te openen in de ochtendspits tijdens de werkzaamheden aan de Hartelbrug, schrijft Nissewaard Lokaal op Facebook. 

Tijdens de middagspits zal de brug maximaal één keer open gaan. De oorzaak van de eenmalige opening in de middag is de diepte die sommige schepen hebben. Deze schepen kunnen alleen bij hoogwater over de tunnelbakken in de Oude Maas varen. 
“Nissewaard Lokaal is blij dat wethouder Chris Hottentot dit voor elkaar heeft gekregen. In het verleden is het altijd heel lastig gebleken om een bedieningsregime toe te passen op de Spijkenisserbrug”, schrijft de partij van Hottentot in het bericht op Facebook. 

“We zijn blij dat de wethouder het voor elkaar heeft gekregen dat de brug zoveel mogelijk gesloten zal zijn voor scheepvaart in de spits,” vertelt Remon van Bree van Nissewaard Lokaal. “Dit zal de doorstroming in de spits zeker ten goede komen.”

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.43.14

Uitverkochte Talkshow Spijkers zet cultureel erfgoed én laaggeletterdheid in de schijnwerpers

Spijkenisse - Een volle zaal, lokale verhalen, cultuur en de nodige humor. De vierde editie van Talkshow Spijkers trok gisteravond een uitverkochte Bibliotheek de Boekenberg. Presentator Joop van der Hor praatte de avond aan elkaar, die vooral in het teken stond van Open Monumentendag en de Week van Lezen en Schrijven. De titel ‘praatjesmaker’ bleek hem daarbij op het lijf geschreven.

Stockfoto voetbal

SC Botlek helpt kinderen uit gezinnen met geldzorgen om te blijven voetballen

Spijkenisse – Amateurvoetbalvereniging SC Botlek uit Spijkenisse wil kinderen uit gezinnen met geldzorgen de mogelijkheid blijven bieden om te blijven voetballen. De vereniging uit onze regio geeft daarom volledige steun aan het programma ‘Niemand Buitenspel’. Dit is een initiatief vanuit ING en de KNVB waar ouders toegang krijgen tot schuldhulp, gemeentelijke regelingen en persoonlijke begeleiding om ervoor te zorgen dat geen enkel kind aan de zijlijn hoeft te staan.

Ronard-Venekamp

Geen spanning meer voor regioclubs in bekergroep 2

Regio – De twee ploegen in het districtsbeker toernooi uit de derde klasse, OVV en SC Botlek zullen zaterdag geen spannende middag beleven, waarin de vraag beantwoord wordt of ze doorgaan in het toernooi. Beide ploegen maken geen kans meer hiervoor.

gebroedersbredius

Diverse ploegen in bekergroep 3 kunnen nog poulewinnaar worden

In de grootste poule van deelnemers aan het districtsbekertoernooi voor de clubs van Voorne Putten, zijn er voor een aantal ploegen nog mogelijkheden. Andere kunnen de voorbereiding afronden met de laatste duels die er in de poulefase gespeeld gaan worden.

Bijeenkomst huwelijksparen 020926

Jubilerende echtparen feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers

Voorne aan Zee – Jubilerende echtparen uit Voorne aan Zee werden vorige week feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers. Bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis werd een kwartaalbijeenkomst georganiseerd voor echtparen uit Voorne aan Zee die in het derde kwartaal van dit jaar hun 60-jarig of 65-jarig huwelijk vieren.

781360862_1099920339360938_3009933399388383120_n

The Passion brengt Zuidland samen: ‘Mensen beseffen nog niet hoe groot het wordt’

Zuidland – De Breedstraat verandert zaterdag 27 maart 2027 in het decor van The Passion Zuidland. Met bekende Nederlandstalige muziek, theater, film en een processie door het dorp wordt het paasverhaal op een eigentijdse manier verteld. Sjanie en Ron de Leeuw van Weenen zijn nauw betrokken bij de organisatie. Wat begon als een idee, groeit inmiddels uit tot een omvangrijke dorpsproductie. ‘Het hele project is wel echt heel groots.’