Spijkernisse, Netherlands
Terug

Tekenwedstrijd voor omgevingsvisie Voorne aan Zee

f8f8b2958c36a84391d0fd05222c83f0
Marvin Don |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Kinderen tot en met 12 jaar worden uitgenodigd deel te nemen aan een tekenwedstrijd om hun toekomstbeeld van Voorne aan Zee te laten zien.

De gemeente Voorne aan Zee is bezig met het opstellen van een omgevingsvisie, een langetermijnplan voor de fysieke leefomgeving van de gemeente. Deze visie omvat diverse aspecten zoals gebouwen, infrastructuur, parken, luchtkwaliteit, waterwegen en bossen. Onderwerpen als wonen, werken, mobiliteit, recreatie, gezondheid, natuur en duurzaamheid staan centraal in deze visie.

Na het uitvoeren van een enquête onder de volwassen inwoners en een uitgebreide rondgang langs alle dorpen, richt de gemeente zich nu op de jongste inwoners. Kinderen tot en met 12 jaar worden uitgenodigd deel te nemen aan een tekenwedstrijd om hun toekomstbeeld van Voorne aan Zee te laten zien.
Tekeningen kunnen tot 14 juni 2024 worden verstuurd naar: Antwoordnummer 10, 3220 VB Hellevoetsluis, t.a.v. Tekenwedstrijd - Teken mee aan Voorne aan Zee. Langsbrengen op het gemeentehuis is ook mogelijk: Oostzanddijk 26, 3221 AL Hellevoetsluis. Vergeet niet om op de achterkant van de tekening naam, adres, telefoonnummer en leeftijd te vermelden.

Er zijn leuke prijzen te winnen voor kinderen in verschillende leeftijdscategorieën: tot 6 jaar, van 6 tot 9 jaar en van 9 t/m 12 jaar. De wedstrijd loopt van maandag 27 mei t/m vrijdag 14 juni 2024.

Lees ook

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.

0723d507-f5d1-42da-8dc9-59a2a66abb22

Muziektent in Oostvoorne decor voor traditioneel bosconcert

Oostvoorne – Traditiegetrouw verzorgt muziekvereniging De Volharding uit Oostvoorne ook dit jaar weer een bosconcert in het Mildenburgbos.

Zon_weer

Code rood vanaf middernacht

Regio - Vanaf middernacht (0.00 uur) geldt in 8 provincies in Nederland code rood vanwege de verwachte extreme hitte. Ook in onze provincie geldt code rood.

N57

Drukte verwacht op de N57 vanwege Concert at Sea en verkeer richting het strand

Regio – Van donderdag 25 juni tot en met zaterdag 27 juni staat een nieuwe editie van het festival ‘Concert at Sea’ op het programma op de Brouwersdam. Vanwege dit evenement en het verkeer dat vanwege de zomerse temperaturen richting het strand trekt, wordt de komende dagen drukte verwacht op de N57.