Spijkernisse, Netherlands
Terug

VV Nieuwenhoorn versterkt zich met Bradley Peek en Nigel Keehnen

6a289c8c5112d3658f98ec80460f6de6
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nieuwenhoorn - VV Nieuwenhoorn is trots om twee nieuwe aanwinsten voor het komende seizoen aan te kondigen: creatieve spits Bradley Peek en doelman Nigel Keehnen. Beide spelers sluiten zich aan bij de selectie en
versterken de ambitie van de club om op hoog niveau te blijven presteren.

Bradley Peek, een aanvaller die bekendstaat om zijn creativiteit en techniek, komt over van sc Feyenoord. Bij Feyenoord doorliep hij de jeugdopleiding en werkte hij zich op tot het eerste elftal. Zijn scorend vermogen en spelinzicht maken hem een waardevolle toevoeging aan de voorhoede van Nieuwenhoorn.

Bradley over zijn overstap: “Ik ben blij om deel uit te maken van Nieuwenhoorn. De club heeft een goede naam en een duidelijke visie, en ik kijk ernaar uit om hier mijn spel verder te ontwikkelen en successen te behalen.”

Naast de komst van Peek voegt Nieuwenhoorn ook doelman Nigel Keehnen toe aan de selectie. Nigel komt over van vv Brielle en stond al langere tijd op de radar van de club. Met zijn sterke reflexen, leiderschap en ervaring onder de lat wordt hij gezien als een belangrijke versterking voor de defensieve linie van het team. Nigel over zijn nieuwe avontuur: “Ik ben trots dat Nieuwenhoorn vertrouwen in mij heeft. Ik zie dit als een mooie stap in mijn carrière en wil mijn steentje bijdragen aan de ambities van de club.”

Reactie van de club
Trainer van Hemert is enthousiast over de nieuwe aanwinsten: “Met Bradley en Nigel halen we twee spelers in huis die echt het verschil kunnen maken. Bradley brengt creativiteit en doelpunten, terwijl Nigel ons achterin stabiliteit en zekerheid geeft. Beide spelers passen perfect in onze plannen voor de toekomst.”

Met deze versterkingen zet Nieuwenhoorn een nieuwe stap in het bouwen van een competitief team. De supporters mogen zich verheugen op de komst van deze talentvolle spelers en de impact die zij gaan maken.

Lees ook

Steekpartij (2)

Jongeren zouden met mes hebben gespeeld toen het misging

Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.

Vissterfte_Hellevoetsluis (3)

Grote vissterfte in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een meertje achter de Marter in Hellevoetsluis is een grote vissterfte geconstateerd. Waar aanvankelijk nog de hoop bestond om dieren te redden, is inmiddels sprake van een grootschalige bergingsactie.

Joey Breure

SCO’63 voegt Joey Breure toe aan de selectie voor komend seizoen

Spijkenisse – Voetbalclub SCO’63 heeft zich op de valreep van een drukke transferperiode versterkt met Joey Breure. Na twee seizoen zonder te keepen, begon het toch weer te kriebelen bij Joey en voegt hij zich voor komend seizoen bij de selectie van hoofdtrainer Guy Duijm.

Oostvoornse Meer

Gemeente Voorne aan Zee investeert samen met partners in verbetering kwaliteit Oostvoornse Meer

Oostvoorne – Samen met diverse partners gaat de gemeente Voorne aan Zee investeren in de verbetering van de kwaliteit van het Oostvoornse Meer. De investering maakt deel uit van de Gebiedsinvestering Netten op Zee en wordt mogelijk gemaakt met financiële middelen uit het Klimaatfonds en de Europese Herstel- en Veerkrachtfaciliteit.

DSC00684-3

Gewonde fatbikers in Spijkenisse per auto naar ziekenhuis, politie begeleidt vervoer

Spijkenisse – Zaterdagavond heeft op het fietspad langs de Winston Churchilllaan in Spijkenisse een ongeval plaatsgevonden. Daarbij kwamen twee fatbikers met elkaar in botsing.

Stadhuis Nissewaard

Digitale belastingbalie gemeente Nissewaard de komende zes weken in onderhoud

Nissewaard – Sinds donderdag 25 juni is de digitale belastingbalie ‘Mijn Belastingen’ van de gemeente Nissewaard zes weken technisch in onderhoud en niet beschikbaar. ‘We gaan over naar een nieuw systeem om onze dienstverlening te verbeteren en de belastingbalie gebruiksvriendelijker te maken’, schrijft de gemeente Nissewaard via hun eigen kanalen.