Spijkernisse, Netherlands
Terug

Werkzaamheden aan de Hartelbrug in volle gang

476f2e29747453e917e0eb7e76f82125.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Sinds maandag 12 augustus is de Hartelbrug afgesloten voor het wegverkeer vanwege noodzakelijk onderhoud. De brug is tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur afgesloten.

De werkzaamheden bestaan onder andere uit het plaatsen van nieuwe verkeerslichten, de brugdekken repareren, de asfaltlaag vernieuwen en het vervangen van de openbare verlichting.

Dinsdagochtend 20 augustus waren de werkzaamheden aan de Hartelbrug in volle gang. Bij de tankstations rond de brug lag het asfalt er al volledig uit en ook werden reparatiewerkzaamheden aan brugdekken en brugkleppen uitgevoerd.

Bij het deel richting de snelweg werden dinsdag nieuwe wegmarkeringen aangebracht. De rijstroken richting de Botlektunnel en de Botlekbrug worden aangepast tijdens de werkzaamheden.

Richting de Botlektunnel kunnen weggebruikers na de werkzaamheden gebruik maken van twee rijstroken in plaats van een rijstrook. In de richting van de Botlekbrug kunnen weggebruikers na de werkzaamheden een rijstrook gebruiken in plaats van twee.

De werkzaamheden op en rond de brug gaan volgens Rijkswaterstaat dag en nacht door. Sinds deze week wordt in de nachten een begin gemaakt aan de werkzaamheden aan de matrixborden, signaalgevers en andere borden. Hierdoor kan overdag aan het asfalt en de brugdekken worden gewerkt.

Meer informatie en updates over de werkzaamheden aan de Hartelbrug zijn terug te vinden via www.nissewaard.nl/werk-in-uitvoering of in de Bouw App van de gemeente Nissewaard.

Lees ook

groeps foto.jpg

Stichting Moeders van Oostvoorne zet zich ook dit jaar weer in voor gezinnen

Oostvoorne - Stichting Moeders van Oostvoorne, die zich al tien jaar inzet voor gezinnen die het financieel moeilijk hebben, was deze week te gast in het radioprogramma LINQ Lunch. Tijdens het gesprek vertelden de initiatiefnemers meer over het ontstaan van de stichting en hun activiteiten.

Schermafbeelding 2026-03-18 141933.png

Stemoproep van burgemeester Arno Scheepers

Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee heeft vanmiddag zijn stem uitgebracht in Hellevoetsluis. Hij vindt het belangrijk dat mensen gaan stemmen. Ziet hij ook iets in een challenge als zijn collega-burgemeester Carola Schouten die bij een opkomst van 38,9% gaat abseilen van de Euromast?

'1.jpg

Partij 1572: ‘Een Brielse lach bij Spaans gezag’

Brielle - Tussen de officiële verkiezingsposters in Brielle hangen ook opvallende andere posters: die van de Spaanse ‘Partij 1572’. De partij heeft alles: een naam, een logo, een kandidatenlijst en zelfs een verkiezingsprogramma. Adjudant El Butre, van de Brielse Spanjaarden, nummer één op de kandidatenlijst en initiatiefnemer, vertelt het verhaal achter de actie.

WhatsApp Image 2026-03-18 at 12.20.38.jpeg

EHBO-oefening met realistische noodsituaties in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - De jaarlijkse eindoefening van de EHBO-vereniging Hellevoetsluis vond dinsdagavond plaats bij een lokaal bedrijf. In een grote loods werden verschillende noodsituaties nagebootst, waarbij de EHBO-leden hun kennis en vaardigheden in de praktijk konden brengen.

Ivan-Divkovic.jpg

Ivan Divkovic nieuwe hoofdtrainer bij VV Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - VV Hellevoetsluis heeft met Ivan Divkovic een nieuwe hoofdtrainer aangesteld voor de rest van het seizoen. De 43-jarige Rotterdammer was eerder hoofdtrainer bij 1ste-klasser Heinenoord en brengt ruime ervaring mee uit zowel jeugd- als seniorenvoetbal.

WhatsApp Image 2026-03-18 at 07.47.24.jpeg

Straatpraat: wat vindt u belangrijk in uw gemeente?

Hellevoetsluis - Voor onze rubriek Straatpraat trekt LINQ Media elke week de straat op met een actuele vraag, om te horen wat inwoners van Voorne-Putten écht denken. En vandaag, op de dag van de gemeenteraadsverkiezingen, staat één vraag centraal: 'Wat vindt u belangrijk in uw gemeente?'