Spijkernisse, Netherlands
Terug

Wielrenner Daan Hoole uit Zuidland boekt eerste internationale zege

c1f88b49257ef6bd05872c293cf9dcdd

Zuidland – Dinsdag heeft wielrenner Daan Hoole uit Zuidland zijn eerste internationale zege geboekt tijdens de tijdrit van de Giro d’Italia.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
In een tijd van 32 minuten en 30 seconden behaalde Hoole de winst en was hij zeven seconden sneller dan topfavoriet Joshua Tarling. Vorig jaar behaalde de 26-jarige Hoole al een overwinning op het Nederlands kampioenschap tijdrijden en was dit tot vandaag zijn enige zege als prof.

‘Ongelooflijk! Ik besef het nog niet helemaal en kan het echt niet geloven. Ik zit vol emoties. De hele week voel ik me al goed. Ik ben zo blij met deze overwinning’, vertelde de trotse wielrenner uit onze regio tegen de NOS. Woensdag gaat Hoole verder aan de Giro d’Italia met een etappe door het middengebergte.

Tot die tijd geniet Hoole van het moment en zijn overwinning in de tijdrit: ‘Het is crazy. Ik kan het niet geloven. Een overwinning in de Giro is zo speciaal. Of dit mijn carrière zal veranderen? Ja, dat zal het zeker’, sluit de wielrenner af bij de NOS. De strijd rond de Giro d’Italia duurt nog tot en met zondag 1 juni.

Lees ook

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.

Stockfoto bomen

Werkzaamheden rond verwijderen en vervangen bomen in Nissewaard in volle gang

Nissewaard – Op verschillende plekken in Nissewaard worden op dit moment werkzaamheden uitgevoerd waar bomen worden verwijderd en vervangen. Een boom is soms door ziekte, aantasting of slechte conditie niet meer te redden en daarom verwijdert de gemeente deze bomen om de veiligheid van inwoners en weggebruikers te verzekeren.

20260623_152825

Hondengeleider en agenten gaan woning Spijkenisse binnen

Spijkenisse – Dinsdagmiddag rond 15.30 uur zijn meerdere politie-eenheden, waaronder een hondengeleider, met spoed uitgerukt naar de Orchideestraat in Spijkenisse.

BrandSchar

Scooter brandt volledig uit in schuur in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagmiddag is rond 15.50 uur brand uitgebroken in een schuur aan de Schar in Hellevoetsluis.