Spijkernisse, Netherlands
Terug

Aanmelden voor leerlingenvervoer in Voorne aan Zee tot 1 juni mogelijk

fbb0da32158d328ec3d35db0b7b19d65.jpg

Voorne aan Zee – Ouders uit Voorne aan Zee die één of meerdere kinderen aan willen melden voor leerlingenvervoer voor het schooljaar 2025-2026, kunnen dit tot zondag 1 juni doen via de website van de gemeente. Ook als er in het schooljaar 2024-2025 al gebruik werd gemaakt van leerlingenvervoer, moet dit voor het komende schooljaar worden aangevraagd door de ouders.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De aanvraag voor het leerlingenvervoer kan alleen digitaal gedaan worden op de website van de gemeente Voorne aan Zee. Hier is ook meer informatie te vinden over het leerlingenvervoer en in het blokje ‘Aanvragen’ kunnen inwoners de aanvraag starten. ‘Na het aanvragen, ontvangen ouders het besluit (de beschikking) ruim voor het nieuwe schooljaar, zodat zij op tijd weten waar zij aan toe zijn’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee op hun website.

Wanneer de aanvraag na 1 juni 2025 binnenkomt, is aangepast (taxi-)vervoer in de eerste twee weken van het schooljaar 2025-2026 niet gegarandeerd. Ouders zijn dan zelf verantwoordelijk om ervoor te zorgen dat hun kinderen op school komen en weer worden opgehaald.

Ben je op zoek naar meer informatie over leerlingenvervoer in Voorne aan Zee? Neem dan contact op met de consulent leerlingenvervoer van Voorne aan Zee, Nathalie Nagtegaal via het algemene nummer 14 0181, via haar mobiele nummer 06-38718121 of mail naar leerlingenvervoer@voorneaanzee.nl. Nathalie is van dinsdag tot en met donderdag van 09:00 uur tot 17:00 uur te bereiken en op dinsdag van 09:00 uur tot 13:00 uur.