Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hartelbrug tijdelijk afgesloten wegens politieactie

60f1633f3a6af30176264ecbdd2099e6.jpg

Spijkenisse - Woensdagmiddag was de Hartelbrug richting de A15 tijdelijk afgesloten vanwege een politieactie. Een bestuurder werd op de brug klemgereden en aangehouden vanwege gevaarlijk rijgedrag, rijden onder invloed en het besturen van een voertuig zonder rijbewijs. Bij de actie raakte niemand gewond.

Marvin Don |  | Aangepast op
Een politiewoordvoerder laat aan ons weten dat er een melding binnengekomen was over iemand die met een telefoon in de hand achter het stuur zat. De bestuurder sneed vervolgens een agent in burger af en vluchtte weg, maar werd bij het tankstation door collega’s staande gehouden. Toen de man probeerde te vluchten, werd hij klemgereden en uiteindelijk aangehouden op basis van artikel 5, 8 en 9 van de Wegenverkeerswet.

Artikel 5 verbiedt het veroorzaken van gevaar of hinder in het verkeer. Artikel 8 stelt het rijden onder invloed van alcohol, drugs of andere stoffen strafbaar. Artikel 9 bepaalt dat iemand die een rijontzegging heeft, geen motorrijtuig mag besturen gedurende die periode.

Het verkeer wordt inmiddels weer over de brug geleid, maar automobilisten moeten nog wel rekening houden met vertraging.
e9701c97ed93ad757da21ff5feb10834.jpg
cead1e9c5ff5ad7196d16292e7ca963b.jpg

Lees ook

20251015_10533089_1000002112.jpg

Werkcentrum Rijnmond helpt inwoners met vragen over werk en opleiding

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard in Spijkenisse kunnen inwoners spontaan binnen komen lopen bij het Werkcentrum Rijnmond en met een baan naar huis gaan. De locatie werd een jaar geleden geopend voor inwoners die vragen hebben over hun huidige werk, een baan zoeken of werkgevers die op zoek zijn naar nieuwe mensen. Het Werkcentrum heeft inmiddels zo’n 150 inwoners geholpen en groeit van gemiddeld 6 naar 12 bezoekers per maand.

Schermafbeelding 2026-04-29 113437.png

Hulphond in opleiding Mauro mag nog foutjes maken

Het is woensdag 29 april, de Internationale Dag van de Geleidehond. Op deze dag staan hulphonden in het zonnetje. Ze zijn belangrijk voor de zelfstandigheid van mensen met een beperking. Ook hulphonden moeten het vak leren. Zoals Mauro (6 maanden) uit Oostvoorne, die in training is om hulphond te worden.

Schermafbeelding 2026-04-28 170250.png

Karin en Petra spelen verstoppertje met Opstekertjes

Spijkenisse - Wie wel eens in de wijk Waterland in Spijkenisse komt, heeft er misschien wel eens een gevonden: een Opstekertje. Opstekertjes zijn gehaakte poppetjes die in een zakje zitten met informatie en een bemoedigende tekst voor de ontvanger. Ze worden gehaakt door Sylvia Kats van Stichting Waterland Spijkenisse.

videostill_SpeelstadBrielle.png

Speelstad Brielle zoekt dringend vrijwilligers

Brielle - Er zijn bijna 500 kinderen aangemeld voor de jaarlijks terugkerende vakantieactiviteit Speelstad Brielle. Het is een week vol beleven, plezier, creativiteit en avontuur.

Muzikantencafé Spijkenisse.jpeg

Nieuwe editie Muzikantencafé: ‘Saamhorigheid en het stimuleren van talentontwikkeling’

Spijkenisse – Zaterdagavond 16 mei kunnen muzikanten en liefhebbers van muziek terecht in Wijkcentrum de Akkers in Spijkenisse voor een nieuwe editie van het Muzikantencafé. Lokale muzikanten kunnen tijdens deze avond nieuwe collega’s uit het vak leren kennen. Liefhebbers van muziek maken tijdens het Muzikantencafé kennis met allerlei talent uit de regio Voorne-Putten en omstreken.

Schermafbeelding 2026-04-28 145108.png

Verhitte Firox Games tijdens Brandweerdag voor Roparun

Brielle - Roparunteam 228 van de Gezamenlijk Brandweer organiseerde zaterdag 25 april een brandweerdag in Brielle in samenwerking met Brandweer Brielle. Op het evenemententerrein waren demonstraties van verschillende brandweerdiensten, spellen van de Jeugdbrandweer Rozenburg en de Firox Games.