Spijkernisse, Netherlands
Terug

Maandag laatste dag Paardenmarkt

paardenmarkt Heenvliet.jpg

Heenvliet - Vrijdag 22 mei opende burgemeester Cor Lamers om 19.00 uur de ingang van het evenemententerrein van de Paardenmarkt. In de kleine feesttent traden verschillende artiesten op, onder wie Andrew Dean en Dries Roelvink.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Zaterdag was er overdag een kunstmarkt en vinylbeurs. In de grote feesttent vond het Shantyfestival plaats. Ook was er een tentoonstelling van oude vrachtwagens en tractoren.

Zondag stonden onder meer een oldtimer autoshow, groenmarkt en defilé van oldtimers op het programma. In de grote feesttent trad dansgroep Dee Move op.

Maandag 25 mei is de laatste dag van het evenement. Tussen 06.00 en 09.00 uur worden de paarden en pony’s gebracht voor de traditionele paardenhandel. Vanwege de warmte duurt de paardenhandel tot 12.00 uur.

In de grote en kleine feesttent treden maandag verschillende artiesten op. Het volledige programma is te bekijken op de website van de Paardenmarkt. Om 20.00 uur is het evenement afgelopen.

kermis heenvliet.jpg

Lees ook

kanonnen en affuiten.jpg

Werkgroep Kanonnen en Affuiten slachtoffer van inbraak

Bij een werkplaats van de werkgroep Kanonnen en Affuiten in de vesting van Brielle is in de nacht van donderdag 21 op vrijdag 22 mei ingebroken. Daarbij is elektrisch handgereedschap gestolen. Dat meldt de werkgroep op Facebook.

Drempels_groenekruisweg.jpg

Nieuwe fase werkzaamheden Groene Kruisweg start maandagnacht

Spijkenisse - Afgelopen week zijn al verkeersdrempels aangelegd op de Groene Kruisweg in Spijkenisse. De gemeente past de grenzen van de bebouwde kom aan. Daardoor komt het deel tussen het Baljuwplein en de Spijkenisserbrug binnen de bebouwde kom te liggen.

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.