Spijkernisse, Netherlands
Terug

Margreet de Vries nieuwe voorzitter College van Bestuur

71bc5a667d9695b2f11e6afc04c96b22
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Regionaal - Margreet de Vries is per 1 april 2025 de nieuwe voorzitter van het College van Bestuur van Onderwijsgroep EduMare. Zij volgt interim-bestuurder Hans van der Velde op, die tot die tijd in functie blijft om de bestuurlijke taken te vervullen en te zorgen voor een goede overdracht.

Margreet de Vries heeft brede bestuurlijke ervaring in diverse functies waarbij onderwijs de rode draad is in haar loopbaan. Ze begon als leerkracht voor de klas, maakte de overstap naar diverse beleidsfuncties bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en groeide via Stichting Lezen en Schrijven door naar haar huidige rol als directeur-bestuurder bij Onderwijsontwikkeling Nederland. Naast een schat aan onderwijservaring, heeft ze een waardevol netwerk opgebouwd.

Margreet de Vries zegt over haar keuze voor Onderwijsgroep EduMare: “Gedurende mijn loopbaan heb ik gezien hoe een sterke focus op basisvaardigheden kan bijdragen aan optimale ontwikkeling van elk kind en iedere volwassene. De visie van EduMare, waarin goed onderwijs en eerlijke kansen voor álle kinderen centraal staan, sluit daar naadloos op aan. Ik kijk er ongelooflijk naar uit om samen met de teams en samenwerkingspartners verder te bouwen aan goed en passend onderwijs voor elk kind.”

Voorzitter Henk Fledderus van de Raad van Toezicht: “We zijn blij dat we met een goed verlopen sollicitatieprocedure Margreet de Vries hebben kunnen benoemen. Met haar ruime bestuurlijke ervaring en diverse rollen in het onderwijs heeft Margreet laten zien een bevlogen en daadkrachtige onderwijsbestuurder te zijn. We zijn ervan overtuigd dat zij de juiste kandidaat is om leiding te geven aan de doorontwikkelingen van Onderwijsgroep EduMare. We wensen haar alle succes met deze prachtige uitdaging en kijken uit naar een succesvolle samenwerking.”

In de komende maanden worden alle stappen in het proces van de bestuurswissel zorgvuldig doorlopen. In april zal Margreet de Vries officieel starten en verder kennismaken met de collega’s en samenwerkingspartners van Onderwijsgroep EduMare.





Lees ook

Ring Feest 2024

Abbenbroek maakt zich op voor derde editie Ringfeest: ‘Het wordt ieder jaar weer drukker’

Abbenbroek - De Ring in Abbenbroek verandert zaterdag 12 september opnieuw in een feestterrein. Voor de derde editie van het Ringfeest worden opnieuw honderden bezoekers verwacht. Met livemuziek, een dj, verschillende acts en foodtrucks wil de organisatie er vooral een gezellig dorpsfeest van maken. ‘Het wordt ieder jaar weer drukker.’

Interieur (liggend)

Museumwoning ‘Back to the Sixties’ viert 25-jarig bestaan: ‘Terug in de tijd’

Spijkenisse - Een telefoon met draaischijf, een lavet in de badkamer, een zwart-wittelevisie en een keuken met een gasfles achter een gordijntje. Wie Museumwoning ‘Back to the Sixties’ aan de Eikenlaan binnenstapt, gaat terug naar de jaren zestig. Dit jaar bestaat de bijzondere museumwoning 25 jaar. Het jubileum wordt gevierd met een speciale tentoonstelling en verschillende activiteiten.

03fbbdb3-8bc0-4f2c-999c-5015b1c3cbde

Spivo Dames 1 start bekertoernooi met overtuigende zege

Spijkenisse - Spivo Dames 1 is het nieuwe seizoen goed begonnen. In de eerste officiële wedstrijd van het seizoen won de ploeg zaterdag in eigen huis met 3-0 van promotieklasser DVO Dames 1. Met degelijk spel en sterke serviceseries trok Spivo de bekerwedstrijd overtuigend naar zich toe.

Arie draagt sleutel over ASVZ

De Hofstee komt eind 2027 in handen van ASVZ

Spijkenisse - De Hofstee, de woonvoorziening voor mensen met een verstandelijke beperking aan de rand van de Maaswijk in Spijkenisse, wordt eind 2027 overgedragen aan zorgorganisatie ASVZ. Die organisatie verzorgt nu al de begeleiding van de bewoners. Voor initiatiefnemer Arie Korengevel komt daarmee een einde aan een bijzonder hoofdstuk. 'Het is een goed moment om het stokje over te dragen.'

FloorKiezenberg 2, foto van David de Wit

Zes atleten Voorne Atletiek in actie op officieus NK

Amsterdam - Zes jonge atleten van Voorne Atletiek hebben in het laatste weekend van augustus deelgenomen aan de 59e Nationale C-Spelen in Amsterdam. De wedstrijd geldt als het officieuze Nederlands kampioenschap voor C-junioren (U15 en U16). Floor Kiezenberg uit Hellevoetsluis zorgde met een derde plaats bij het hink-stap-springen voor het beste resultaat van de vereniging.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.