Spijkernisse, Netherlands
Terug

Topgolfer Rosanne Boere mist het uitgaan niet

Rosanne Boere golf

Brielle - Rosanne Boere (20) uit Brielle leeft voor het golfen. Al jaren speelt ze in de amateurtop. Vorig jaar won ze drie nationale titels. Inmiddels maakt ze deel uit van de selectie Oranje Dames van TeamNLJong Oranje. Ze zet alles op alles om professioneel golfspeler te worden en werkt hard om te mogen uitkomen op de Olympische Spelen van 2028.

Linda van der Klooster |  | Aangepast op

Voor haar droom heeft Rosanne vooral één ding hard nodig: geld. ‘Je bent wel een beetje eigen bedrijfje en je hebt sponsoren nodig die je helpen met geld of materiaal. Daar betaal je in principe al je kosten van: hotelkosten vliegen, materiaalkosten.’

Een groot deel van Rosannes leven vindt plaats op en rond de golfbaan. Voor een opleiding, werk of andere hobby’s heeft Rosanne geen tijd. ‘Zeker vroeger, toen we nog op school zaten, merkte ik altijd dat ik eigenlijk een van de weinigen was die wist wat ik wilde doen met mijn leven en daar ook echt voor werkte, terwijl andere kinderen dat nog echt niet wisten. Ook nu ik wat ouder ben, het uitgaan en feesten, dat soort dingen: ik heb niet het idee dat ik wat mis. Als ik niet had gegolfd, had ik het nog steeds niet gedaan. Maar ik heb wel op jongere leeftijd meer ambitie en daar ben ik wel blij mee.’

Lees ook

20241228_192351

Industrieel Belevingsmuseum zoekt mooiste foto van mens en industrie

Spijkenisse – Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert een fotowedstrijd. Het thema van de editie 2026 is ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het museum de aandacht vestigen op de mensen achter de industrie. Niet alleen de fabrieken, techniek en gebouwen staan centraal, maar juist de werknemers die dagelijks bijdragen aan innovatie en de toekomst van de regio.

Schaap-dieren-weide

Zorgen om dieren in de zon? Dit kun je doen

Regio – Met het zonnige en warme weer genieten veel mensen van de zomer. Niet iedereen kan echter goed tegen de hitte en zoekt verkoeling bij een airco of in de schaduw. Voor dieren is dat niet altijd mogelijk. Verschillende dierenorganisaties roepen daarom op extra alert te zijn op huisdieren en dieren in de wei.

IMG_6914

Dierenopvangcentrum Spijkenisse zoekt vrijwilligers voor opknapbeurt: ‘We hebben extra handen nodig’

Spijkenisse - Terwijl de zomerdrukte in volle gang is en de temperaturen oplopen, doet het Dierenopvangcentrum Spijkenisse een oproep aan vrijwilligers. Niet om honden uit te laten of katten te verzorgen, maar om het terrein en het pand een broodnodige opknapbeurt te geven.

Dorpsraad Rockanje

Vier nieuwe leden voor Dorpsraad Rockanje: ‘De schakel tussen inwoners, ondernemers, verenigingen en gemeente’

Rockanje – Piet Varkevisser, Miranda van der Gaag, Karin van der Hoeven en Randolf de Jong versterken als nieuwe leden de dorpsraad van Rockanje. De dorpsraad is een lokale stichting die de belangen van inwoners van Rockanje wil behartigen en de schakel is tussen de inwoners, ondernemers, verenigingen en de gemeente. Met de vier versterkingen beschikt de Dorpsraad nu over tien inwoners die zich hiervoor inzetten.

BBQVeteranen

Stichting WaterlandSpijkenisse zet veteranen in het zonnetje

Spijkenisse – Stichting WaterlandSpijkenisse organiseerde afgelopen zaterdag een barbecue ter gelegenheid van Veteranendag.

042 - Wethouder overhandigt prijs uit Rijbewijsbox 2

Marith Oudwater wint prijs uit Rijbewijsbox in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - Wethouder Igor Bal heeft maandag 13 juli voor het eerst een prijs uit de Rijbewijsbox uitgereikt. De 19-jarige Marith Oudwater uit Oudenhoorn was de gelukkige winnaar van een diner- en kartarrangement.