Spijkernisse, Netherlands
Terug

Voornes Opstapbus ontvangt mooie donatie via statiegeldactie

42eabbb62233c8c2bdd65566be60603d

Rockanje - Een prachtig gebaar van verbondenheid en maatschappelijke betrokkenheid! Dankzij de inzet van een van de grootste sponsors van de Voornes Opstapbus, kreeg de organisatie de afgelopen weken de unieke gelegenheid om zichtbaar te zijn bij de statiegeldautomaat van de Plus supermarkt.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Klanten konden hun statiegeldbon doneren in een speciale doos naast de automaat – en dat werd massaal gedaan!

Vorige week mocht Jaap Heijndijk namens Voornes Opstapbus uit handen van de heer Slingerland van Plus Supermarkt een cheque in ontvangst nemen van maar liefst € 220,-. Een bedrag dat rechtstreeks ten goede komt aan het werk van de opstapbus, die ouderen en minder mobiele inwoners van Voorne aan Zee vervoert naar gezellige uitjes en ontmoetingsmomenten.

Namens de hele organisatie willen zij iedereen die een bonnetje doneerde hartelijk bedanken voor hun gulle bijdrage. Ook gaat speciale dank uit naar Plus Supermarkten voor het bieden van deze mooie kans. Dankzij acties als deze kunnen zij hun werk blijven doen en bijdragen aan een inclusieve, sociale samenleving waarin niemand aan de zijlijn hoeft te staan.

Meer weten over de Voornes Opstapbus of zelf meehelpen als vrijwilliger of sponsor? Kijk op www.voornesopstapbus.nlof volg hen op Facebook!



Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-27 at 14.24.22

Kinder Vakantie Spelen feestelijk geopend: honderden kinderen klaar voor twee weken plezier

Spijkenisse - De 46e editie van de Kinder Vakantie Spelen (KVS) in Park Vogelenzang is vanochtend officieel geopend door wethouder Koos Smeding. Met veel enthousiasme gaf hij het startsein voor twee weken vol hutten bouwen, knutselen, sport en spel. Circa 329 kinderen begonnen de dag vol energie en stonden te popelen om met hout en hamers aan de slag te gaan.

8c9a6ea1-ae23-4f0b-925e-bfd0bf39a031

Spijkenisser Nick Leeuwenhoek verpulvert GR5-record: ‘Zolang je blijft bewegen, ga je vooruit’

Nice - Na 27 dagen, 13 uur en 56 minuten bereikte Nick Leeuwenhoek de boulevard van Nice. De Spijkenisser schreef daarmee geschiedenis op de ruim 2.000 kilometer lange GR5, de beroemde langeafstandswandelroute van Hoek van Holland naar de Middellandse Zee. Met zijn prestatie verbeterde hij de Fastest Known Time (FKT) met ruim twee dagen. ‘Als je de zee ziet, komen alle emoties eruit.’

WhatsApp Image 2026-07-27 at 12.04.27

Brielle Blues opnieuw groot succes: duizenden bezoekers genieten van muziek in de binnenstad

Brielle - De historische binnenstad van Brielle stond gisteren opnieuw volledig in het teken van blues tijdens de 34e editie van Brielle Blues. Duizenden bezoekers trokken naar de vestingstad om verspreid over de verschillende podia te genieten van livemuziek en de vertrouwde, ontspannen festivalsfeer.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Deze activiteiten staan in augustus op het programma in de bibliotheken van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De komende maand staan er weer allerlei activiteiten voor jong en oud op het programma in de bibliotheken van Voorne aan Zee. Je kunt in de maand augustus terecht voor juridische vragen, kinderen kunnen een eigen geurhanger maken en is er voor de allerkleinste bezoekers een peutervoorleesclub.

Tuintjesmarkt 't Weergors

Tuintjesmarkt op Camping ’t Weergors

Hellevoetsluis - Op Camping ’t Weergors in Hellevoetsluis vindt aankomende zondag de jaarlijkse Tuintjesmarkt plaats. Bezoekers kunnen tussen 10.30 en 14.00 uur langs ongeveer dertig kraampjes struinen die door campinggasten bij hun eigen kampeerplaats worden ingericht.

Boekenberg

Programma Bibliotheek de Boekenberg voor de maand augustus officieel bekend

Spijkenisse – In de maand augustus worden weer diverse activiteiten georganiseerd in Bibliotheek de Boekenberg aan de Markt in Spijkenisse. Ook in de komende maand staan tal van workshops, lezingen, spreekuren en jeugdactiviteiten op het programma.