De werkzaamheden stoppen iedere dag om 16:00 uur en vanaf dat moment is de weg via de reguliere route bereikbaar. Tijdens Hemelvaart en Pinksteren wordt niet gewerkt aan de weg en zijn de Tweede Slag en C.G. van Kleijburgweg ook bereikbaar zonder hinder.
Vanaf juni kunnen bezoekers van de Tweede Slag in Rockanje weer gebruik maken van openbaar richting het strand. ‘De bus gaat een andere route rijden dan voorheen waardoor de keerlus aangepast moet worden. Tegelijkertijd met de verlegging van de keerlus wordt de bushalte mindervalide toegankelijk gemaakt’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee op hun website.
De nieuwe buslijn 803 rijdt vanaf 14 juni in de weekenden en in de zomervakantie op alle dagen. Normaal gesproken gaan de busritten van de 403 uit Spijkenisse naar het eindpunt in Brielle en gaan daarna direct door naar het strand zonder de kernen Oostvoorne en Rockanje aan te doen.