Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

4dd41f50197f958b1aef24345c5d0e2d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Lees ook

Richard Valiente WK-Challenge

Sportieve WK Voetbal Challenge voor Richard Valiente: ‘Bij ieder doelpunt één kilometer cardio’

Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.

Foto door Danny Holleman - VSM 2026

Jong muzikaal talent schittert tijdens leerlingenconcert in Brestheater

Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.

Botlekbrug

Botlekbrug vanwege onderhoud meerdere avonden en nachten afgesloten

Regio – Deze week is de Botlekbrug meerdere avonden en nachten afgesloten voor het verkeer vanwege regulier onderhoud. Rijkswaterstaat meldt dat de brug tijdens de werkzaamheden wordt afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers. De Oude Maas is tijdens het onderhoud aan de brug gestremd voor de hoge scheepvaart.

Steekpartij (2)

Jongeren zouden met mes hebben gespeeld toen het misging

Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.

Vissterfte_Hellevoetsluis (3)

Grote vissterfte in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een meertje achter de Marter in Hellevoetsluis is een grote vissterfte geconstateerd. Waar aanvankelijk nog de hoop bestond om dieren te redden, is inmiddels sprake van een grootschalige bergingsactie.

Joey Breure

SCO’63 voegt Joey Breure toe aan de selectie voor komend seizoen

Spijkenisse – Voetbalclub SCO’63 heeft zich op de valreep van een drukke transferperiode versterkt met Joey Breure. Na twee seizoen zonder te keepen, begon het toch weer te kriebelen bij Joey en voegt hij zich voor komend seizoen bij de selectie van hoofdtrainer Guy Duijm.