Spijkernisse, Netherlands

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

Mirjam de Neeff | 9 januari 2025 12:41 | 9 januari 2025 12:41
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Meest gelezen

Maximale snelheid van en naar Spijkenisserbrug naar 50 kilometer per uur

Perry van Brandwijk | 3 december 2025

Negentiende editie Spijkenisse SPARK Marathon trekt internationaal veld

Marvin Don | 30 november 2025

Nieuwe buslijn 107 gaat vanaf 4 januari rijden in de regio

Perry van Brandwijk | 1 december 2025

Lees ook

Stichting WaterlandSpijkenisse start jaa...

Waterland - Met het vertrek van Sinterklaas start Stichting WaterlandSpijkenisse opnieuw een traditi...

Derde editie van Carols in Oostvoorne: ...

Oostvoorne - In de Dorpskerk van Oostvoorne klinkt op zaterdag 13 december om 16.00 uur opnieuw het ...

Maskerade trekt volle binnenstad in Brie...

Brielle - In de Brielse binnenstad vond gisteravond de jaarlijkse Maskerade plaats, een traditie waa...

VVD Nissewaard vraagt opheldering over t...

Nissewaard - De VVD Nissewaard heeft het college van burgemeester en wethouders om duidelijkheid gev...

Nieuwe prestatieafspraken moeten sociale...

Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee, verschillende woningcorporaties en huurdersorganisaties...

Stephan van Uden (VOOR Nissewaard): ‘P...

Nissewaard – Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale po...