Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

4dd41f50197f958b1aef24345c5d0e2d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Lees ook

Rob van Wijk 2.png

Directeur Rob van Wijk vertrekt na tien jaar bij Theater de Stoep

Spijkenisse – Na tien jaar vertrekt directeur Rob van Wijk per 1 juli 2026 bij Theater de Stoep in Spijkenisse. Van Wijk maakt de overstap naar Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch waar hij de functie van directeur-bestuurder zal gaan vervullen.

videostill_SpeelstadBrielle.png

Speelstad Brielle kan doorgaan dankzij nieuwe vrijwilligers

Brielle - Het was nog even spannend of Speelstad Brielle dit jaar wel door zou gaan. De jaarlijks terugkerende vakantieactiviteit voor kinderen, vol plezier, creativiteit en avontuur, kampte met een vrijwilligerstekort.

Vrijheidsbos Brielle

Bosmaaien en een band opbouwen in Vrijheidsbos Brielle

Brielle - Vrijwilligers van het Vrijheidsbos bij Brielle hebben zaterdag 25 april hard gewerkt om het bos weer klaar te maken voor de zomer. Het bos werd in 2000 aangelegd aan de Brielse Maas. Mensen kunnen er een boom laten planten ter nagedachtenis aan iemand of om een speciale gebeurtenis, zoals een geboorte, te herdenken. Vrijwilligers van Stichting het Vrijheidsbos verzorgen het onderhoud van het bos, dat in beheer is bij Staatsbosbeheer.

Gemeentehuis Nissewaard

Werkcentrum Rijnmond helpt inwoners met vragen over werk en opleiding

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard in Spijkenisse kunnen inwoners spontaan binnen komen lopen bij het Werkcentrum Rijnmond en met een baan naar huis gaan. De locatie werd een jaar geleden geopend voor inwoners die vragen hebben over hun huidige werk, een baan zoeken of werkgevers die op zoek zijn naar nieuwe mensen. Het Werkcentrum heeft inmiddels zo’n 150 inwoners geholpen en groeit van gemiddeld 6 naar 12 bezoekers per maand.

Hulphond geleidehond Mauro

Hulphond in opleiding Mauro mag nog foutjes maken

Het is woensdag 29 april, de Internationale Dag van de Geleidehond. Op deze dag staan hulphonden in het zonnetje. Ze zijn belangrijk voor de zelfstandigheid van mensen met een beperking. Ook hulphonden moeten het vak leren. Zoals Mauro (6 maanden) uit Oostvoorne, die in training is om hulphond te worden.

Opstekertjes

Karin en Petra spelen verstoppertje met Opstekertjes

Spijkenisse - Wie wel eens in de wijk Waterland in Spijkenisse komt, heeft er misschien wel eens een gevonden: een Opstekertje. Opstekertjes zijn gehaakte poppetjes die in een zakje zitten met informatie en een bemoedigende tekst voor de ontvanger. Ze worden gehaakt door Sylvia Kats van Stichting Waterland Spijkenisse.