Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

4dd41f50197f958b1aef24345c5d0e2d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 13.45.12.jpeg

Wegwerkzaamheden zorgen voor afsluitingen

Spijkenisse - De komende periode wordt er in Nissewaard aan de weg gewerkt. Het gaat onder meer om asfalteringswerkzaamheden en het aanleggen van verkeersdrempels.

98a57b64-4636-4bf5-a139-1f3e27955642.jpg

Werkzaamheden aan rotonde Evertsenplein bijna afgerond

Hellevoetsluis - De gemeente Voorne aan Zee wil de rotonde bij het Evertsenplein veiliger maken door de oversteekplaatsen verder van de rotonde af te plaatsen. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 3 april.

340c8a0f-2bd0-4614-9b18-96b026d9e7b0.jpg

Nieuwe gemeenteraden geïnstalleerd in Nissewaard en Voorne aan Zee

Regio- In de Kieswet staat dat de nieuwgekozen gemeenteraad voor het eerst samenkomt op de dag waarop de zittingsperiode begint. Voor gemeenten is die startdatum wettelijk vastgesteld op 1 april na de verkiezingen.

IMG_4262.JPG

Na brand in werkschuur: donaties vooral bedoeld voor vervangend materieel

Oostvoorne – Bij een grote brand op 25 maart is de werkschuur van Stichting Zuid-Hollands Landschap aan de Hoflaan in Oostvoorne volledig verloren gegaan. Naar aanleiding daarvan is een crowdfundingactie opgezet. In het programma LINQ Lunch gaf communicatiespecialist Geke Vinke namens de stichting een toelichting en een update over de actie.

20260401-JVB_6188.jpeg

Auto belandt in bosschages en raakt hekwerk op Baljuwlaan

Spijkenisse – Woensdagavond heeft op de Baljuwlaan een ongeval plaatsgevonden. Een automobilist is door nog onbekende oorzaak in de bosschages terechtgekomen en heeft daarbij een hekwerk geraakt.

20251015_10533089_1000002112.jpg

Vergoeding voor slecht geïsoleerde woningen

Nissewaard - Inwoners van Nissewaard met een woning die slecht geïsoleerd is, kunnen opnieuw een beroep doen op een gemeentelijke vergoeding om hun huis te verduurzamen. De regeling is bedoeld voor huishoudens met een laag energielabel en moet bijdragen aan het energiezuiniger maken van de woningvoorraad in de gemeente.