Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

4dd41f50197f958b1aef24345c5d0e2d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Lees ook

Stock_politie

Politie doet inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend heeft de politie een inval gedaan in een woning aan de Vuurvlinder in Hellevoetsluis.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Samenwerking Stichting Kunst en Cultuur BRES & EduMare: kunstprogramma voor basisschoolleerlingen Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Stichting Kunst en Cultuur BRES en Onderwijsgroep EduMare hebben de handen ineengeslagen en starten in het nieuwe schooljaar met een bijzonder kunstprogramma voor alle leerlingen van basisscholen in Voorne aan Zee. Het programma bevat volgens beide organisaties een sterk lokaal karakter en op deze manier wordt de intensieve samenwerking tussen de stichting en de onderwijsgroep bekrachtigd.

Stock_politie

Zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in Nissewaard

Nissewaard – De politie heeft de afgelopen weken zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in de gemeente Nissewaard. Bij de verdachten werden verschillende soorten verdovende middelen aangetroffen die volgens de politie bestemd waren voor de handel.

Avondvierdaagse Hellevoetsluis

Nieuwe editie van de Avondvierdaagse in Hellevoetsluis gaat van start

Hellevoetsluis – Dinsdag 9 juni gaat een nieuwe editie van de Avondvierdaagse in Hellevoetsluis van start. Organisator KDO Sport verwacht ook dit jaar weer veel wandelaars van jong tot oud die mee zullen wandelen om er op vrijdag 12 juni tijdens de laatste wandelavond met een welverdiende medaille vandoor te gaan. Deelnemers kunnen dit jaar kiezen voor een wandelafstand van 5 kilometer of 7,5 kilometer per avond en gaan iedere avond stipt om 18:00 uur van start.

Techniek Tastbaar Beeldbank

Tweede editie gratis doe-en-beleef-event Techniek Tastbaar voor kinderen

HELLEVOETSLUIS - Leerlingen uit groep 7 en 8 van de basisschool en de eerste jaren van het voortgezet onderwijs kunnen vrijdag 19 juni van 10:00 tot 17:00 uur kennismaken met techniek tijdens Techniek Tastbaar in Hellevoetsluis. Het interactieve evenement vindt plaats bij Helinium aan de Fazantenlaan en wordt voor de tweede keer georganiseerd op Voorne-Putten.

Hei - zuid 2

Nacompetitie loopt voor Zuidland af, Heinenoord naar finale

ZUIDLAND - VV Zuidland is er zaterdag niet in geslaagd de finale van de nacompetitie te bereiken. Op bezoek bij Heinenoord hield de ploeg lang stand, maar een treffer van Sansio Dietrich in de slotfase betekende het einde van het seizoen voor de Zuidlanders. Sportverslaggever Dick van der Meer was erbij en doet verslag.