Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hoek en van Diën langer door bij VV Abbenbroek

4dd41f50197f958b1aef24345c5d0e2d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - VV Abbenbroek en trainersduo Peter Hoek en Marco van Diën hebben gezamenlijk de in het contract opgenomen optie voor een 3e seizoen gelicht. Dit houdt in dat Peter en Marco ook volgend seizoen voor de groep staan bij de 5e klasser.

Hoek en van Diën zijn momenteel bezig aan hun tweede seizoen bij VV Abbenbroek. Het eerste seizoen werd teleurstellend afgesloten met degradatie naar de vijfde klasse. Het bestuur is echter van mening dat dit voornamelijk te wijten is aan de randzaken rondom het selectie elftal, dan aan de kwaliteiten van het trainersduo.

Na de degradatie moest Abbenbroek een compleet nieuw team opbouwen door het vertrek van uiteindelijk 14 spelers. Dit heeft geresulteerd in het feit dat de resultaten in het huidige seizoen ook nog niet geweldig zijn (VV Abbenbroek bezetmomenteel de 12e plaats in de 5e Klasse E) .

Het bestuur ziet echter in dat dit trainersduo zeker de selectie, maar daarnaast ook de gehele club een boost geven. Dit is goed te merken aan de sfeer en enthousiasme binnen de huidige spelersgroep.

Marco van Diën is natuurlijk een Abbenbroeker in hart en nieren, en ook Peter kent Abbenbroek door en door, na zijn eerdere periode als hoofdtrainer bij de club. Het bestuur is dan ook overtuigd dat aankomende zomer samen met dit duo een kwalitatief sterke selectie neergezet kan worden, waarmee de weg omhoog weer kan worden ingeslagen.

VV Abbenbroek zal nu eerst een trainingskamp afwerken waarna de 1e wedstrijd na de winterstop een thuiswedstrijd is tegen “buurman” OHVV, op zaterdag 17 januari, aanvang 14:30.

Lees ook

Lintjesregen Voorne aan Zee 2026

Voordracht Koninklijk lintje in Voorne aan Zee van start gegaan

Voorne aan Zee – In april van dit jaar ontvingen 14 inwoners van Voorne aan Zee een Koninklijke onderscheiding voor hun bijzondere inzet voor de samenleving. De voordracht voor het Koninklijk lintje voor komend jaar is voor inwoners uit Voorne aan Zee van start gegaan. Tot 1 juli 2026 is het in Voorne aan Zee mogelijk om iemand voor te dragen voor een Koninklijk lintje.

20260618 overzichtsfoto MKA

Meldkamer ambulancezorg verhuist naar nieuwe verdieping in Rotterdam

Regio - De gezamenlijke meldkamer ambulancezorg van Rotterdam-Rijnmond en Zuid-Holland Zuid heeft een belangrijke stap gezet richting toekomstbestendige acute zorg. Door de groei van de zorgcoördinatiecentra en de toenemende complexiteit van 112-meldingen is de meldkamer verhuisd van de 21e naar de 3e verdieping van het World Port Center in Rotterdam.

20260620-JB1_4354

Politie onderzoekt explosie aan Snoekenveen

Spijkenisse – In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft bij een woning aan de Snoekenveen een explosie plaatsgevonden.

Nieuwe_wethouders_nissewaard

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Nissewaard

Nissewaard - De partijen ONS, PvdA, Nissewaard Lokaal en VVD hebben een coalitieakkoord bereikt voor de bestuursperiode 2026-2030. Informateurs Richard Sitton en Gert-Jan ’t Hart hebben dit akkoord op vrijdag 19 juni tijdens een speciale bijeenkomst aangeboden aan de gemeenteraad. Lijsttrekker Jeroen Postma lichtte het coalitieakkoord tijdens de bijeenkomst verder toe aan de raad en de aanwezige maatschappelijke partners. Tijdens de raadsvergadering van 24 juni aanstaande vindt de benoeming, installatie en beëdiging van de wethouders plaats.

Rollervoetsluis

Skatetocht Rollervoetsluis afgelast: ‘Veiligheid van iedereen staat altijd op de eerste plaats’

Hellevoetsluis – De skatetocht Rollervoetsluis gaat vrijdagavond niet door vanwege de onvoorspelbare weersverwachting waar kans is op onweer, regen en hagel. ‘Met pijn in ons hart hebben wij besloten om de Rollervoetsluis Parade van vanavond niet door te laten gaan. ‘De veiligheid van iedereen staat voor ons altijd op de eerste plaats. Daarom vinden wij het niet verantwoord om het evenement door te laten gaan’, schrijft de organisatie op Facebook.

Opening_Sterrenkwartierhuis

Rode loper voor opening woonzorglocatie aan Galileïlaan

Spijkenisse – Vrijdagmorgen is het Sterrenkwartierhuis aan de Galileïlaan 9 officieel geopend. De nieuwe woonzorglocatie van Dagelijks Leven biedt een thuis aan mensen met dementie.