Spijkernisse, Netherlands
Terug

Onderhoudswerkzaamheden aan de Kerkweg in Zuidland vanaf komende maandag van start

Werkzaamheden Kerkweg Zuidland

Zuidland- Vanaf maandag 27 juli worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de Kerkweg in Zuidland. De weg heeft volgens de gemeente Nissewaard veel onderhoud nodig en daarom wordt in diverse fases aan de weg gewerkt. Na de werkzaamheden is de Kerkweg een weg waar een maximale snelheid van 30 kilometer per uur gaat gelden. De komende tijd wordt een nieuw wegdek aangelegd, komt er een veilige oversteek bij het Trambaanpad, nieuw groen en een verbeterde afvoer voor het water.

Perry van Brandwijk |

Gemeente Nissewaard meldt dat er veel gaat gebeuren aan de weg in Zuidland en om die reden worden de werkzaamheden verdeeld over verschillende periodes. De eerste periode gaat vanaf aankomende maandag 27 juli van start en duurt tot 14 augustus. Er wordt tijdens deze periode gewerkt aan de Kerkweg bij de sportvelden, tussen de Ramhilseweg en de Melkweg. Rond de werkzaamheden worden omleidingen voor het verkeer ingesteld en worden deze omleidingen via borden aangegeven.

Het versleten asfalt wordt tijdens de werkzaamheden vervangen en de Kerkweg wordt ingericht met een maximale snelheid van 30 kilometer. Bij het Trambaanpad komt een veilige fiets- en voetgangersoversteek. Het groen in de straat wordt verbeterd door het verwijderen van oude vakken en het opnieuw inrichten met nieuw gras en waar mogelijk worden nieuwe bomen geplaatst. Voor de verbetering van het afvoeren van regenwater worden ook maatregelen genomen door middel van aanpassingen aan het hemelwaterriool.

‘Werkzaamheden voor je deur of in je buurt zijn nooit fijn. We doen ons best om het wat minder vervelend te maken. Zo is het sportpark weer goed bereikbaar bij de start van het nieuwe sportseizoen. Ook de Wielerronde van Zuidland heeft geen last van de werkzaamheden. Bij alle werkzaamheden kun je altijd te voet bij de woningen en bedrijven komen. De Brandweerkazerne is ook altijd bereikbaar voor vrijwilligers en bij nood’, schrijft de gemeente Nissewaard over de hinder rond de werkzaamheden.

De werkzaamheden duren volgens de planning van de gemeente Nissewaard tot 30 april 2027. De tweede periode van werkzaamheden vindt vanaf 31 augustus plaats waar de aannemer gefaseerd verder werkt vanaf de Drogendijk richting de Haasdijk. ‘Tijdens de uitvoering informeren we bewoners en ondernemers tijdig over de voortgang, omleidingen en belangrijke mijlpalen’, aldus de gemeente Nissewaard. Voor meer informatie over de werkzaamheden in Zuidland kun je terecht op www.nissewaard.nl/wonen-en-leefomgeving/projecten/groot-onderhoud-kerkweg

Lees ook

wc rol noodpakket VRR Rijnmondveilig

85 procent inwoners Rotterdam-Rijnmond heeft geen compleet noodpakket

Regio – Maar liefst 85 procent van de inwoners van Rotterdam-Rijnmond heeft geen compleet noodpakket in huis. Hoewel twee op de drie inwoners maatregelen hebben genomen om zich voor te bereiden op een noodsituatie, blijft het samenstellen van een volledig noodpakket achter. Dat blijkt uit een flitspeiling van Ipsos I&O in opdracht van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.

Bij 057

Strandmedewerkers Voorne-Putten Werkt bedankt voor inzet op Badstrand Rockanje

Rockanje – De medewerkers van Voorne-Putten Werkt zijn gisteren in het zonnetje gezet voor hun inzet op het Badstrand van Rockanje. Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Beachclub Havana aan de Eerste Slag bedankte wethouder Aart Jan Spoon het team persoonlijk voor het schoon en verzorgd houden van het strand tijdens het afgelopen strandseizoen.

15539

Judotalent Roos van Herpt doet internationale ervaring op in Slovenië

Maribor - De 15-jarige judoka Roos van Herpt van Judo De Korte heeft eind oktober deelgenomen aan de Millennium Team Cadet European Cup in het Sloveense Maribor. Hoewel ze het internationale toernooi zonder overwinning afsloot, deed het jonge judotalent waardevolle ervaring op tegen sterke Europese tegenstanders.

BtB 2026 credits Sander de Vries 01

Beat the Beach Rockanje keert volgend jaar terug met uitdagende strandloop

Rockanje – Hardlopers kunnen op zondag 10 januari 2027 opnieuw de strijd aangaan met zand, wind en de winterse omstandigheden tijdens Beat the Beach Rockanje. Het hardloopevenement voert deelnemers over het strand en via verharde wegen door de duinen. Met afstanden van 1 kilometer tot en met de halve marathon is de strandloop toegankelijk voor zowel beginnende als ervaren hardlopers.

henkvanmarionafscheid

Henk van Marion neemt afscheid als voorzitter van VV Vierpolders

Vierpolders – Het was druk bij de voetbalclubs maandag met de Algemene Ledenvergadering. Naast die van Hellevoetsluis, waar voorzitter Edwin Boogaard zijn vertrek aankondigde, werd er op sportpark Coosenhoek afscheid genomen van voorzitter Henk van Marion.

Ouderenalarm met blauwe knop aan pols

Tienduizenden alarmknoppen dreigen uit te vallen: ‘Ouderen krijgen mogelijk pas uren later hulp’

Regio - Tienduizenden alarmknoppen en alarmhorloges die ouderen gebruiken om hulp in te schakelen, dreigen binnenkort niet meer te werken. De apparaten maken gebruik van het verouderde 2G-netwerk, dat door telecomproviders wordt uitgezet. Verpleegkundige Marloes Breur uit Spijkenisse maakt zich vooral zorgen over zelfstandig wonende ouderen. 'Als mensen vallen en niemand kunnen waarschuwen, worden ze misschien pas uren later gevonden.'