Spijkernisse, Netherlands

Het verhaal achter het ontstaan van het Kanaal door Voorne

Foto: LINQ Media
Marvin Don | 3 oktober 2024 19:00 | 3 oktober 2024 15:02
Spijkenisse - Op dinsdag 15 oktober van 10.30 tot 12.00 uur organiseert Bibliotheek de Boekenberg een lezing over het onstaan van het Kanaal door Voorne.

Historicus Bob Benschop vertelt in deze lezing over het onstaan van het Kanaal door Voorne, waarin in samenwerking met het Streekarchief Voorne-Putten dieper wordt ingegaan op de geschiedenis en impact van dit kanaal.

De lezing is onderdeel van de Maand van de Geschiedenis en is voor leden en niet-leden gratis bij te wonen. Aanmelden kan via www.bibliotheekdeboekenberg.nl of bij de balie in de bibliotheek.

Meest gelezen

Moeders van Oostvoorne al jaren steun voor gezinnen in nood: ‘Alles draait om doen wat nodig is’

Marieke van Abswoude | 23 december 2025

Sfeervolle kerstmarkt trekt veel bezoekers op nieuwe locatie in Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 21 december 2025

Voorne-Putten voetbalclubs hebben de stoelendans weer geopend

Sport op Voorne-Putten Redactie | 21 december 2025

Lees ook

Nissewaard wil meer ruimte voor woningbo...

Nissewaard - De gemeenteraad van Nissewaard roept het Rijk en de provincie Zuid-Holland op om beter ...

IJsclub Vooruitgang Zuidland bereidt zic...

Zuidland - Het kriebelt weer bij IJsclub Vooruitgang in Zuidland. Nu de temperaturen de komende dage...

Epic Youth organiseert online activiteit...

Nissewaard - Stichting Epic Youth organiseert deze kerstvakantie diverse online activiteiten voor jo...

Pieter Verhoog (CDA): ‘Politiek zit in...

Nissewaard - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale poli...

Moeders van Oostvoorne al jaren steun vo...

Oostvoorne – Wat begon als een praktische oplossing voor overtollig speelgoed, groeide uit tot een...

Voorne-Putten voetbalclubs hebben de sto...

Regio - Zoals gebruikelijk begint begin december het stoelengedans weer van de trainers in de regio....