Spijkernisse, Netherlands

Gerwin Lake opgeroepen voor nationale team Sint Maarten

Mirjam de Neeff | 30 september 2024 13:30 | 30 september 2024 10:06
Spijkenisse - vv Spijkenisse-voetballer Gerwin Lake behoort tot de selectie van Sint Maarten, dat in oktober twee wedstrijden speelt tegen Puerto Rico in het kader van de CONCACAF Nations League. Het team van bondscoach Piet de Jong speelt die partijen op vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Aruba.

De duels met Puerto Rico vormen voor Sint Maarten het tweede deel van een uit drie blokken bestaand Nations League-seizoen. In september ging dat voor The Soualigans, zoals de bijnaam van de nationale equipe luidt, van start met partijen tegen Aruba en Haïti. Met drie punten op de teller wacht nu een dubbele ontmoeting met Puerto Rico, dat tijdens de vorige interlandperiode ook tegen Aruba en Haïti speelde en aan die ontmoetingen ook drie punten overhield. Sint Maarten en Puerto Rico versloegen allebei Aruba, en moesten ook allebei hun meerdere erkennen in Haïti.

Tot de selectie van het nationale team van Sint Maarten behoren naast zestien spelers die op de Nederlandse velden actief zijn ook voetballers die hun wedstrijden spelen in Sint Maarten (Chandro Wilkin), de Verenigde Staten (Kael Richards en Thijmen Lansing), Curaçao (Quinton Christina), Zweden (Chovanie Amatkarijo), Engeland (Oliver Hobgood) en Moldavië (Ilounga Pata).

De twee ontmoetingen tussen Sint Maarten en Puerto Rico beginnen op respectievelijk vrijdag 11 oktober en maandag 14 oktober in Complejo Deportivo Guillermo Prospero Trinidad om 16.00 uur plaatselijke tijd. In Nederland is het dan 22.00 uur. Alle wedstrijden van het nationale team van Sint Maarten worden door CONCACAF live uitgezonden op YouTube, waar ze gratis te bekijken zijn.

Meest gelezen

Zestienjarige debutant brengt Rozenburg de zege

LINQ Redactie | 14 september 2025

Spijkenisse Medisch Centrum en huisartsenpraktijk kondigen samenwerking aan

Perry van Brandwijk | 11 september 2025

Glitter & Glamour party voor het hospice: ‘Elke vrouw heeft wel iets glimmends in de kast hangen’

Elaine Poldervaart | 12 september 2025

Lees ook

KWF Nissewaard haalt €11.830 op tijden...

Nissewaard – De jaarlijkse collecteweek van KWF Kankerbestrijding heeft dit jaar in Nissewaard €...

Huishoudens in Nissewaard besteden 12 pr...

Nissewaard – Huishoudens in Nissewaard geven gemiddeld 6681 euro per jaar uit aan gemeentelijke be...

Succesvolle tweede editie van Ring Feest...

Abbenbroek - Afgelopen zaterdag vond de tweede editie van het Ring Feest in Abbenbroek plaats. De or...

Restaurator Josien van der Werf geeft le...

Brielle - Op donderdagavond 2 oktober verzorgt restaurator Josien van der Werf een gratis lezing in ...

BREStheater start seizoen met nieuwe sto...

Brielle – Het nieuwe theaterseizoen in het BREStheater gaat vrijdag 19 september feestelijk van st...

Wijkrestaurant de Akkers ontvangt VOORbe...

Spijkenisse - Wijkrestaurant de Akkers heeft afgelopen woensdagavond het VOORbeeld, de gouden duim v...