Spijkernisse, Netherlands
Terug

Peter Hoek neemt in goed overleg afscheid van VV Abbenbroek

67556becc08bda21c64946c116efb252

Abbenbroek – Het bestuur van VV Abbenbroek en hoofdtrainer Peter Hoek hebben in goed overleg besloten om de samenwerking na afloop van het huidige seizoen te beëindigen. De komende periode gaat de voetbalclub uit Abbenbroek op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Marco van Diën blijft na dit seizoen aan als assistent-trainer.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
‘De afgelopen drie seizoenen hebben in het teken gestaan van een uitstekende samenwerking, waarin Peter zich heeft laten zien als een enthousiaste en gedreven trainer. Zowel de vereniging als Peter kijken met tevredenheid terug op deze periode’, schrijft de voetbalvereniging uit Abbenbroek via hun eigen kanalen over het beëindigen van de samenwerking.

Beide partijen kijken tijdens het komende seizoen verder naar nieuwe uitdagingen. In een bericht op de website en social media kanalen van VV Abbenbroek bedankt het bestuur Peter voor zijn inzet, betrokkenheid en de prettige samenwerking en wenst hem veel succes bij een volgende vereniging.

Op dit moment staat VV Abbenbroek op de 13e plaats in de vijfde klasse E. Afgelopen zaterdag werd thuis met 1-2 verloren van NTVV. Komende zaterdag staat een thuiswedstrijd in de competitie op het programma tegen ZBHV. Deze wedstrijd is aankomende zaterdag tussen 14:00 uur en 17:00 uur weer live te volgen via het radioprogramma Sport op Voorne-Putten op LINQ.

Lees ook

Stockfoto drone

Dronemetingen bij het Noordzeestrand en Quackstrand voor aanleg elektriciteitskabels

Regio – Drones voeren dit weekend metingen uit boven het Noordzeestrand, ten noorden van het Haringvliet en op de parkeerplaats van het Quackstrand. De metingen die door de drones worden gedaan, gaan op een later moment een beeld geven waar elektriciteitskabels in de toekomst het beste kunnen worden aangelegd.

Directeur Chantal Kradolfer De Stoep en NIS Foto Melissa Scharroo Capribee

Chantal Kradolfer start per 1 januari als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS

Spijkenisse – Chantal Kradolfer start vanaf 1 januari 2027 als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS, Plek voor Cultuur en Creatie in Spijkenisse. Op dit moment is Kradolfer actief als directeur-bestuurder van Theater Het Kruispunt in Barendrecht. De selectie- en adviescommissie die Kradolfer als nieuwe directeur voordroeg, roemt haar verbindende leiderschap, artistieke visie en cultureel ondernemerschap.

Daveyvanvelzen

Spijkenisse wacht lastige horde, Scheveningen komt op bezoek

Voor VV Spijkenisse staat komende zaterdag alweer de derde competitiewedstrijd op het programma. De startfase van de ploeg van Davey van Velzen is erg zwaar te noemen. In de eerste duels staan er duels op het programma tegen teams die het vorig seizoen prima deden en streden om een plek in de derde divisie.

dimitrigomesalmeida(PeterB)

Kansen voor regioploegen in hoogste bekergroep om door te gaan

Regio – In groep 1 van het bekertoernooi, waarin eerste- en tweedeklassers actief zijn hebben alle ploegen nog kans om door te gaan naar de volgende ronde. Voor de ene ploeg is dat makkelijker dan de ander. Daarnaast is er ook nog een derby, waarbij er een ploeg zal sneuvelen.

Kaartenactie Nissewaard voor Elkaar

Nissewaard voor Elkaar organiseert kaartenactie: ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’

Nissewaard – Het team van Nissewaard voor Elkaar organiseert op zaterdag 26 september een kaartjesactie bij de ingang van Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Tussen 11:00 uur en 15:00 uur kun je langskomen om bijvoorbeeld een boodschap op een kaartje te schrijven voor iemand die wel wat troost, een lieve boodschap of gewoon een glimlach kan gebruiken. ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’, luidt de oproep voor de kaartenactie.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.43.14

Uitverkochte Talkshow Spijkers zet cultureel erfgoed én laaggeletterdheid in de schijnwerpers

Spijkenisse - Een volle zaal, lokale verhalen, cultuur en de nodige humor. De vierde editie van Talkshow Spijkers trok gisteravond een uitverkochte Bibliotheek de Boekenberg. Presentator Joop van der Hor praatte de avond aan elkaar, die vooral in het teken stond van Open Monumentendag en de Week van Lezen en Schrijven. De titel ‘praatjesmaker’ bleek hem daarbij op het lijf geschreven.