Spijkernisse, Netherlands

Spijkenisse Spark Marathon trekt 75% meer deelnemers dan vorig jaar

Foto: Atletiekvereniging Spark
Linsay Posthumus | 9 oktober 2024 13:30 | 9 oktober 2024 13:30
Spijkenisse – De voorinschrijvingen voor de Spijkenisse Spark Marathon lopen dit jaar bijzonder goed. In vergelijking met 2023 zien we een groei van maar liefst 75%.

Met nog zes weken te gaan tot het startschot op zondag 24 november, verwachten de organisatoren dat er zo’n 1900 deelnemers aan de start zullen verschijnen. De marathon trekt opnieuw internationale belangstelling, met inschrijvingen uit maar liefst 16 verschillende landen.Naast de marathon zelf, kunnen lopers ook deelnemen aan de halve marathon, of kiezen voor de 10 en 5 kilometer.

Het parcours van de halve marathon voert de lopers door het centrum van Spijkenisse, langs het stadhuis, wat een mooie sfeer zal toevoegen aan het evenement.Dit jaar is het goede doel Hospice De Waterlelie, dat door Spark wordt ondersteund. Veel deelnemers kiezen ervoor om bij hun inschrijving een extra bijdrage te doneren aan dit mooie initiatief.Inschrijven kan nog tot en met 23 november, daarna is na-inschrijving niet meer mogelijk. Voor meer informatie en inschrijving kun je terecht op www.spijkenissemarathon.nl.

Meest gelezen

Cor Lamers nieuwe waarnemend burgemeester van Nissewaard

Perry van Brandwijk | 8 september 2025

Nissewaard Lokaal uit zorgen tijdens commissievergadering over onkruid in het straatbeeld

Jennifer Smit | 7 september 2025

Dick van der Meer in Spijkenisse bij de wedstrijd tussen SCO'63 en HDV uit Den Haag.

LINQ Redactie | 7 september 2025

Lees ook

PvdA dringt aan op voortgang herstructur...

Nissewaard - De PvdA in Nissewaard wil dat er sneller duidelijkheid komt over de herstructureringspr...

Vier Podia in de Polders zet Vierpolders...

Vierpolders – Muzikaal, theatraal en verrassend veelzijdig: de derde editie van Vier Podia in de P...

Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden pres...

De vestigingen van Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden staan de komende weken opnieuw bol van de act...

Open Monumentendag bij begraafplaats Mar...

Rockanje - Op zaterdag 13 september opent de historische begraafplaats Maria Rust aan de Zeeweg haar...

Open Monumentendag in Hellevoetsluis: â€...

Hellevoetsluis – Stenen, beton en veel aarde: de vesting van Hellevoetsluis staat vol met indrukwe...

PvdA vraagt en krijgt terugkeer snelheid...

Zuidland - Goed nieuws voor bewoners van het Oosteinde in Zuidland: het snelheidsinformatiebord dat ...