Spijkernisse, Netherlands

Thimo Blommers kiest voor VV Vierpolders

Foto: Tim Hokke
Vierpolders - Thimo begon al op vroege leeftijd van 4 jaar bij OHVV in de toenmalige F’jes. In de jeugd vanaf de E tot de B bij Nieuwenhoorn gevoetbald. Behaalde daar in de D1 een kampioenschap in de hoofdklasse. Hierna overgestapt naar Hellevoetsluis A1.
Mirjam de Neeff | 17 mei 2025 08:50 | 17 mei 2025 08:50
Op de leeftijd van 17 jaar terug naar zijn roots, maar wel OHVV 1 dan. Uiteindelijk bij Stellendam beland en daar de afgelopen twee jaar in de selectie gevoetbald. Blommers kiest nu voor de kansen die er komend seizoen aan de Coosenhoek liggen.

Er is daarnaast nog meer te melden bij Vierpolders!
De rol van teammanager is nu ook ingevuld voor het komende seizoen. Hans Geilvoet gaat deze rol op zich nemen. Geilvoet is een oude bekende van vv Vierpolders en heeft er heel veel zin in om met een nieuwe, frisse en vooral een gemotiveerde nieuwe selectie aan de slag te gaan. Als assistent-trainer zal, kind van de club, Tim Hokke komend seizoen Ad Reijtenbagh gaan bijstaan. Hokke, met blauwzwart bloed door de aderen stromend, maakte ooit zijn debuut in Vierpolders 1 onder John van der Toorn, de huidige trainer van Vierpolders 2,  en heeft aan de Coosenhoek vanaf de jeugd tot en met de selectie gevoetbald in het verleden.

Tot slot vindt v.v. Vierpolders het ook bijzonder en erg mooi om te mogen melden dat weer twee eigen jeugdspelers komend seizoen bij de selectie zullen aansluiten: Jesse Vermeulen en Tristan Louwerens.v.v. Vierpolders heet de nieuwkomers van harte welkom en allen veel sportief succes voor het nieuwe seizoen.

Meest gelezen

Feestelijke reünie Ring van Putten vanwege 50-jarig bestaan

Perry van Brandwijk | 5 oktober 2025

Scooterrijder naar ziekenhuis na aanrijding in Brielle

Marvin Don | 2 oktober 2025

Denk mee over naam nieuw schoolgebouw in Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 3 oktober 2025

Lees ook

Dick van der Meer zag op Abonello een st...

Een aantal weken geleden mocht collega verslaggever Peter Bosch Abonello bezoeken voor een wedstrijd...

Peter Bosch spot Zwijndrechtse (on)Geluk...

Op een winderige zaterdagmiddag reisde ik af naar Sportpark Historyland in Hellevoetsluis. Niet te v...

Randall van ‘t Collectief: ‘Iedereen...

Brielle - Wie Randall leert kennen, begrijpt al snel waar de naam Positieve Energie vandaan komt. Me...

Wethouder Postma bij bijeenkomst ‘Same...

Zuidland - In het atrium van zorgcentrum Careyn Bernissesteyn vond vanmiddag een speciale bijeenkoms...

Brunchconcert met jazz en flamenco in Br...

Brielle – Komende zondag wordt Brielle getrakteerd op een intiem en bijzonder brunchconcert. Jazz-...

MusicAll in de schijnwerpers: ‘Het is ...

Met elkaar, Voor elkaar - Op Voorne-Putten profiteren veel inwoners, direct of indirect, van de inze...