Spijkernisse, Netherlands

Arno Scheepers geïnstalleerd als burgemeester Voorne aan Zee

Foto: William van den Handel
Marvin Don | 12 juli 2024 10:46 | 12 juli 2024 10:46
Voorne aan Zee - Na de overdracht van de ambtsketen sprak burgemeester Arno Scheepers zijn dank uit.

Arno Scheepers is op 11 juli 2024 geïnstalleerd als burgemeester van Voorne aan Zee. De installatie vond plaats tijdens een bijzondere raadsvergadering en werd geleid door de Commissaris van de Koning van Zuid-Holland, in aanwezigheid van de gemeenteraad, het college van B&W, familie van Scheepers en andere genodigden.

Tijdens de ceremonie in de raadzaal spraken onder andere Jaap Smit (Commissaris van de Koning), Bert van Ravenhorst (plaatsvervangend voorzitter raad), Peter Schop (loco-burgemeester) en Foort van Oosten (burgemeester van Nissewaard en voorzitter van de burgemeesterskring Rotterdam-Rijnmond) de nieuwe burgemeester toe.
Foto: William van den Handel
Na de overdracht van de ambtsketen sprak burgemeester Arno Scheepers zijn dank uit. Hij beschouwt zijn nieuwe rol als een groot voorrecht: "Het is niet alleen een enorme eer om het ambt van burgemeester te mogen vervullen, maar het is extra bijzonder om dat te doen in een schitterende gemeente als Voorne aan Zee." Scheepers benadrukte het rijke verleden van de gemeente: "Voorne aan Zee is de jongste gemeente van Nederland, vol energie en dynamiek. Tegelijkertijd heeft het een belangrijke rol in de vaderlandse geschiedenis."

De nieuwe burgemeester wees ook op de kwaliteiten van Voorne aan Zee in het heden: "De economische bedrijvigheid, de zee, de duinen, de stranden, de dijken, de prachtige polders, de vestingen en de unieke kernen, zoals Tinte en Zwartewaal, allemaal met hun eigen charme en karakter. Het jonge Voorne aan Zee heeft ontzettend veel te bieden!" Hij gaf aan trots te zijn op zijn gemeente en hoopt dat ook de inwoners trots zullen zijn op hun prachtige woonplaats. "Er is veel om trots op te zijn!"

Scheepers, zijn vrouw en twee dochters wonen momenteel nog in Hilversum, maar hopen binnenkort naar Voorne aan Zee te verhuizen.
Foto: William van den Handel
Foto: William van den Handel

Meest gelezen

Roberto maakt kerstpakketjes voor gezinnen: ‘Een klein gebaar kan zoveel betekenen’

Jennifer Smit | 7 december 2025

Kerstmagie op Voorne-Putten: de kerstmarkten in Nissewaard en Voorne aan Zee

Jennifer Smit | Marieke van Abswoude | 7 december 2025

Kerstdorp onthuld op Basisschool De Regenboog: ‘De kinderen vinden het fantastisch’

Jennifer Smit | 8 december 2025

Lees ook

SUN Nissewaard bestaat 5 jaar: ‘Als an...

Nissewaard - Vijf jaar geleden ontstond SUN Nissewaard: een plaatselijk noodhulpfonds speciaal voor ...

Vernieuwd platform Nissewaardvoorelkaar ...

Spijkenisse - In Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse werd gisteravond het vernieuwde platform N...

Koos Smeding (Nissewaard Lokaal): ‘Nie...

Nissewaard – Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale po...

Spijkenisse maakt zich op voor sfeervoll...

Spijkenisse - Aanstaande zaterdag wordt Spijkenisse opnieuw ondergedompeld in kerstsferen. Vanuit de...

Dick en Peter bezoeken de Omloop in Rhoo...

Regio - Op een (dinsdag) avond dat Liverpool, Atletico Madrid, Inter Milaan, Marseille, Barcelona, ...

Ilona Bakker-de Waal (CDA): ‘Je moet w...

Voorne aan Zee - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale ...