Spijkernisse, Netherlands

Café Connect: ‘Ontmoetingsplek voor jongeren met Autisme of kenmerken hiervan’

De eerstvolgende bijeenkomst vindt op 9 juli plaats Foto: Pixabay
Brielle – Iedere maand organiseert Stichting PUSH een maandelijkse bijeenkomst onder de noemer ‘Café Connect’. De bijeenkomst wordt speciaal georganiseerd voor jongeren tussen de 18 en 25 jaar met Autisme of de kenmerken hiervan. Café Connect is een ontmoetingsplek en is bedoeld als plek waar je je prettig kunt voelen met gelijkgestemden.
Perry van Brandwijk | 4 juli 2025 10:54 | 4 juli 2025 10:54
‘Bij Stichting PUSH merken wij dat het voor jongeren met een Autisme Spectrum Stoornis (ASS) of kenmerken hiervan ingewikkeld is om die aansluiting te vinden. Wat als anders-zijn of je anders voelen ook betekent dat je andere mensen niet zo goed begrijpt? Of dat je zo snel geprikkeld wordt dat je liever fysieke afstand houdt tot anderen? Dan kun je je eenzaam en buitengesloten voelen. Speciaal daarvoor is Café Connect in het leven geroepen’, aldus de organisator van de bijeenkomsten.

Op woensdag 9 juli vindt de volgende editie van Café Connect plaats in Jongerencentrum Bravo in Brielle. De bijeenkomst vindt tussen 19:00 uur en 21:00 uur plaats. ‘We snappen dat dit een heel spannende stap kan zijn en daarom mag je iemand meenemen als je dit prettig zou vinden. Ook mag je van tevoren al langskomen om de locatie te verkennen’, vertelt PUSH op hun website.

Het café is bedoeld voor jongeren, maar ouders en verzorgers zijn in het eerste half uur van de bijeenkomst ook van harte welkom om onder het genot van kopje koffie of thee kennis te maken met elkaar en ervaringen te delen.

Wil je bij Café Connect aanwezig zijn op woensdag 9 juli in Jongerencentrum Bravo aan de Rik 28 in Brielle? Meld je dan aan bij Karin Hill van Stichting PUSH door te bellen naar 06-51611621 of stuur Karin een bericht op Instagram via @push.karin. Kun je op 9 juli niet aanwezig zijn? Dan ben je tijdens de volgende editie op 6 augustus ook van harte welkom.

Meest gelezen

Stefan van der Gijze uit Hellevoetsluis nieuwe weerman van Hart van Nederland

Perry van Brandwijk | 25 juli 2025

Uit enthousiasme ontstaan; De Pluktuin in Oostvoorne

Edith Stolk | 24 juli 2025

Brielle maakt zich op voor 33e editie van Brielle Blues: ‘Een beleving door de hele stad’

Jennifer Smit | 25 juli 2025

Lees ook

Brielle ademde zondag de blues tijdens 3...

Brielle – Het historische centrum van Brielle kleurde gisteren blauw van de muziek tijdens de 33e ...

ONS Nissewaard trots op vervolgproject m...

Spijkenisse – ONS Nissewaard is trots dat het initiatief om de metropilaren in Spijkenisse op te f...

Kinder Vakantie Spelen feestelijk geopen...

Spijkenisse - De 45e editie van de Kinder Vakantie Spelen (KVS) in Spijkenisse is vanochtend van sta...

APK voor rollators bij SWO: ‘Een veili...

Spijkenisse - Een rollator is voor veel mensen een onmisbaar hulpmiddel. Maar net als een fiets of a...

Voorbereidingen in volle gang voor Kinde...

Spijkenisse – Nog maar een paar nachten slapen en dan barst het jaarlijkse kindervakantiespektakel...

Brielle maakt zich op voor 33e editie va...

Brielle – De historische vestingstad Brielle maakt zich op voor een muzikaal spektakel: aankomende...