Spijkernisse, Netherlands

Diego de Graaf en Jan Rosenthal nieuwe staf OVV 2

Foto: OVV
Oostvoorne - Met ingang van het nieuwe seizoen kent het 2e elftal van OVV een nieuw trainersduo. Clubman Diego de Graaf verruilt het assistent trainerschap van OVV 1 na één seizoen voor het hoofdtrainerschap van OVV 2. Hij zal daarbij worden geassisteerd door Jan Rosenthal, eveneens een bekend gezicht op de club.
Mirjam de Neeff | 13 juni 2025 10:18 | 13 juni 2025 10:18
De laatstgenoemde trainde in de loop der jaren al meerdere (jeugd)elftallen en is ook actief geweest binnen de Voetbal Technische Commissie (VTC)."Dit is een kans die ik simpelweg niet kon laten liggen’’, trapt een trotse Diego zijn verhaal af. "Ik voel veel vertrouwen vanuit de club en ik waardeer het dan ook dat ze bij mij zijn uitgekomen. Het afgelopen seizoen heb ik het enorm naar mijn zin gehad bij het 1e elftal en tegelijkertijd heb ik ook veel ervaring en kennis op mogen doen. Het voelt dan ook als een mooie en tegelijkertijd logische vervolgstap in mijn trainerscarrière om nu op eigen benen te gaan staan. Het mag wat mij betreft al augustus zijn’’, sluit Diego zijn verhaal glimlachend af.

"Ik zie heel veel potentie in Diego als trainer’’, begint de ervaren Jan zijn verhaal. Ik wil hem graag helpen met het zetten van de volgende stappen in zijn trainerscarrière en hem daar zo goed mogelijk in begeleiden. We hebben samen een aantal jaar geleden de 15-1 getraind dus we weten wat we aan elkaar hebben. Een mooie bijkomstigheid is dat een deel van die lichting nu in de selectie speelt of komt te spelen, dus we kennen de jongens ook en vice versa. Ik denk dat we een mooi seizoen tegemoet kunnen gaan’’.

Ook vanuit de club is er veel vertrouwen in het nieuwe trainersduo en de potentie van Diego. Het komende seizoen zal hij – samen met Joël Dammers (hoofdtrainer van de 19-1) – de VC2/UEFA B trainerscursus gaan volgen. Dit sluit aan bij de visie van de VTC om meer gediplomeerde trainers binnen de club op te leiden. Eerder deze maand slaagde er al een tiental jeugdtrainers voor hun VC1/UEFA A examen. Dit moet er voor gaan zorgen dat de jeugd van OVV vanaf jongs af aan op hoog niveau getraind kan worden, iets waar de club (later) weer de vruchten van hoopt te plukken.



Meest gelezen

Gemeenteraad kritisch over verkenning van AZC

Jennifer Smit | 11 juni 2025

Verkenning Markenburgpolder van de raadsagenda gehaald

Mirjam de Neeff | 12 juni 2025

Nissewaard Lokaal vindt opvangplannen Markenburgpolder onverstandig

Mirjam de Neeff | 10 juni 2025

Lees ook

Leven in Vrijheid bij Hart van Zuidland:...

Zuidland - Bij zorgorganisatie Careyn staat sinds kort de deur letterlijk open voor meer vrijheid. M...

Museum Den Briel herdenkt koninklijke li...

Brielle - Vanaf 13 juni 2025 opent Museum Den Briel de deuren voor een bijzondere zomertentoonstelli...

Gemeenteraad kritisch over verkenning va...

Spijkenisse – Tijdens de commissievergadering op 10 juni werd de verkenning van de Markenburgpolde...

Wilbert Borgonjen (CDA): ‘Meepraten ov...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Tweede editie Zündapp Meeting Vierpolde...

Vierpolders – De dreigende wolken en stevige wind weerhielden de enthousiaste liefhebbers van klas...

Internationale nominatie voor muurschild...

Waterland - De metershoge muurschilderingen in de wijk Waterland in Spijkenisse vallen ook internati...