Spijkernisse, Netherlands

Stroomstoring in stadhuis Nissewaard

Het stadhuis in Spijkenisse Foto: Marvin Don - LINQ Media
Nissewaard – In het stadhuis van de gemeente Nissewaard aan de Raadhuislaan in Spijkenisse is sinds woensdagochtend sprake van een stroomstoring. De gemeente is hierdoor telefonisch beperkt bereikbaar en zijn de balies in het stadhuis gesloten.
Perry van Brandwijk | 25 juni 2025 11:22 | 25 juni 2025 11:22
Inwoners die vandaag een afspraak gepland hebben staan in het stadhuis worden zo snel mogelijk geïnformeerd over het verplaatsen van hun afspraak. Het is op dit moment nog niet bekend hoe de storing is ontstaan en hoelang het gaat duren voor de storing is verholpen.

Centrummanager Dennis Houkes laat aan LINQ weten dat er geen signalen zijn dat ook winkeliers in het centrum zijn getroffen door de stroomstoring en dat dit dus alleen gaande is in het stadhuis in Spijkenisse.

Meest gelezen

Muurschildering Marrewijkflat afgerond: ‘Het grootste canvas van Nissewaard’

Perry van Brandwijk | 20 juni 2025

Man komt om het leven bij incident bouwplaats Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

Agnes Hoogwerf (Hospice de Waterlelie): ‘Het is zoveel meer dan afscheid nemen’

Jennifer Smit | 20 juni 2025

Lees ook

Kunstroute Westvoorne: ‘Een weekend vo...

Voorne aan Zee - Voorne aan Zee wordt komend weekend het toneel van een bijzonder cultureel evenemen...

Funderingsherstel molen De Arend in voll...

Zuidland – Het heeft even geduurd, maar het is zover: de fundering van molen De Arend wordt verste...

Leven in Vrijheid bij Hart van Zuidland:...

Zuidland - Bij zorgorganisatie Careyn staat sinds kort de deur letterlijk open voor meer vrijheid. M...

Museum Den Briel herdenkt koninklijke li...

Brielle - Vanaf 13 juni 2025 opent Museum Den Briel de deuren voor een bijzondere zomertentoonstelli...

Gemeenteraad kritisch over verkenning va...

Spijkenisse – Tijdens de commissievergadering op 10 juni werd de verkenning van de Markenburgpolde...

Wilbert Borgonjen (CDA): ‘Meepraten ov...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...