Spijkernisse, Netherlands

Supportersvereniging Feyenoord start crowdfunding voor stadionspeaker Peter Houtman

Foto: LINQ Media
Spijkenisse – Begin dit jaar werd bekend dat stadionspeaker van Feyenoord, Peter Houtman uit Spijkenisse, na 27 jaar noodgedwongen moet stoppen door de diagnose Alzheimer. Supportersvereniging FSV De Feijenoorder is een crowdfunding gestart om te doneren aan het clubicoon. Houtman heeft zelf aangegeven dat het opgehaalde bedrag op een later moment door hem wordt gedoneerd aan Alzheimer Nederland.
Perry van Brandwijk | 6 mei 2025 09:55 | 6 mei 2025 09:55
Het bedrag dat is opgehaald met de crowdfunding staat in minder dan een week tijd al bijna op 25.000 euro. Carli Klijn van FSV De Feijenoorder meldde eerder al aan Rijnmond dat zij in de voorbereiding op het afscheid van Houtman iets wilden doen en contact hebben gezocht met de familie Houtman. Volgens Klijn is zo het idee ontstaan om een crowdfunding op te starten waarbij het bedrag wordt gedoneerd voor onderzoek dat Alzheimer Nederland wil blijven uitvoeren naar de ziekte.

Het is nog tot en met woensdag 14 mei mogelijk om te doneren voor Alzheimer Nederland via de website van de supportersvereniging van Feyenoord. Op die dag speelt Feyenoord de laatste thuiswedstrijd van het seizoen tegen RKC en neemt Peter Houtman afscheid van de fans. “We geven Peter op de dag van de wedstrijd Peter een mooi cadeau. Het geldbedrag van de crowdfunding zullen we niet overhandigen. Die dag moet volledig in het teken van Peter staan en niet van zijn ziekte”, vertelt Klijn van FSV de Feijenoorder aan Rijnmond.

Doneren voor de actie van de Feijenoorder is mogelijk via: https://defeijenoorder.nl/peter-houtman/

Meest gelezen

Leonie van Balen: ‘Gezondheid begint met je voeding en je leefstijl’

Jennifer Smit | 30 april 2025

Tinte viert 80 jaar vrijheid met Bevrijdingsfestival: ‘Een muzikaal feest voor het hele dorp’

Jennifer Smit | 2 mei 2025

Supportersvereniging Feyenoord start crowdfunding voor stadionspeaker Peter Houtman

Perry van Brandwijk | 6 mei 2025

Lees ook

Invi’s actie zorgt voor onvergetelijke...

Een hartverwarmend initiatief van Invi heeft geleid tot een onvergetelijke dag voor vier bewoners va...

Wethouder Mijnans overhandigt lesmateria...

Spijkenisse – Vanochtend heeft wethouder Jan Willem Mijnans een speciaal verkeerspakket voor kleut...

Bevrijdingsfestival Brielle: brengt bezo...

Van 2 tot en met 6 mei stond vestingstad Brielle volledig in het teken van 80 jaar bevrijding van Ne...

Waterland viert 80 jaar vrijheid met sen...

Spijkenisse – Een stralende maandag op winkelplein Waterland, waar jong en oud samenkwamen voor de...

Indrukwekkende Dodenherdenking in Zuidla...

Zuidland – Onder een stralende lentezon verzamelden zich zondagavond honderden inwoners van Zuidla...

Bevrijdingsfeest Zuidland trok volle str...

Zuidland – Onder een stralende zon vierde Zuidland zaterdag 80 jaar vrijheid met een groots Bevrij...