Spijkernisse, Netherlands

Wannebiezz 'slopen' Theater De Stoep in Spijkenisse

Foto: Roel van Deursen
Mirjam de Neeff | 2 februari 2025 10:51 | 2 februari 2025 10:51
Spijkenisse - De Wannebiezz mogen van de afdeling Bouw & Woningtoezicht een jaar lang niet meer optreden in theater De Stoep in Spijkenisse nadat het welbekende party-trio afgelopen weekend de grote zaal op haar grondvesten liet trillen waarbij ook nog eens het dak eraf ging.

Nog voor aanvang van hun optreden probeerden wanhopige fans de hermetisch afgesloten toegangsdeur eruit te lopen. Voor hen was geen plaats meer, 'Spijkenisse Zingt' was tot op de laatste stoel compleet uitverkocht. Zelden beleefde Spijkenisse een dergelijk megafeest waarbij zelfs mensen in rolstoelen voorop gingen in de grootste polonaise ooit.

De Wannebiezz waren niet alleen naar Spijkenisse gekomen. Hun optreden werd extra opgeleukt met zang van Andrew Dean, Popkoor Singing Beat, huisband Big Deal en opwarmer Dave van der Wal.  Botlek TV maakte bijgaande sfeerimpressie voorafgaande aan het méér dan geslaagde optreden.  

Voor de fans die dit keer geen kaartje wisten te bemachtigen is er een herkansing op zaterdag 8 maart in het Rotterdamse Oude Luxor. "Maar dan moet je wel heel snel lopen te wezen anders sta je weer met je neus tegen de voordeur te janken", laat Wannebie Rocco di Cambrio weten.


Meest gelezen

Stefan van der Gijze uit Hellevoetsluis nieuwe weerman van Hart van Nederland

Perry van Brandwijk | 25 juli 2025

Uit enthousiasme ontstaan; De Pluktuin in Oostvoorne

Edith Stolk | 24 juli 2025

Brielle maakt zich op voor 33e editie van Brielle Blues: ‘Een beleving door de hele stad’

Jennifer Smit | 25 juli 2025

Lees ook

Brielle ademde zondag de blues tijdens 3...

Brielle – Het historische centrum van Brielle kleurde gisteren blauw van de muziek tijdens de 33e ...

ONS Nissewaard trots op vervolgproject m...

Spijkenisse – ONS Nissewaard is trots dat het initiatief om de metropilaren in Spijkenisse op te f...

Kinder Vakantie Spelen feestelijk geopen...

Spijkenisse - De 45e editie van de Kinder Vakantie Spelen (KVS) in Spijkenisse is vanochtend van sta...

APK voor rollators bij SWO: ‘Een veili...

Spijkenisse - Een rollator is voor veel mensen een onmisbaar hulpmiddel. Maar net als een fiets of a...

Voorbereidingen in volle gang voor Kinde...

Spijkenisse – Nog maar een paar nachten slapen en dan barst het jaarlijkse kindervakantiespektakel...

Brielle maakt zich op voor 33e editie va...

Brielle – De historische vestingstad Brielle maakt zich op voor een muzikaal spektakel: aankomende...