Spijkernisse, Netherlands

Mobiele flitspaal weer terug aan de Heemraadlaan

Foto: Pixabay
Perry van Brandwijk | 4 juli 2024 12:00 | 4 juli 2024 11:42
Spijkenisse - De mobiele flitspaal controleert op de maximumsnelheid van 50 kilometer per uur.

Sinds donderdag 4 juli is de mobiele flitspaal weer terug aan de Heemraadlaan in Spijkenisse. De flitspaal is een aantal maanden geleden weggehaald, maar is sinds donderdagochtend weer teruggeplaatst.

De mobiele flitspaal controleert op de maximumsnelheid van 50 kilometer per uur. Het is niet bekend hoelang de mobiele flitspaal zal blijven staan op de Heemraadlaan in Spijkenisse.

Mobiele flitspalen hebben als doel om het aantal verkeersslachtoffers en verkeersboetes terug te brengen. De flitspalen worden op plekken neergezet waar vaker te hard wordt gereden of waar regelmatig wegwerkzaamheden plaatsvinden.

Meest gelezen

Woning in Hellevoetsluis gesloten na vondst drugs en wapens

Perry van Brandwijk | 31 juli 2025

Gemeente Nissewaard op zoek naar een nieuwe Stadsdichter

Perry van Brandwijk | 30 juli 2025

Gratis metro-kaartjes tijdens zomerafsluitingen Spijkenisserbrug

Perry van Brandwijk | 30 juli 2025

Lees ook

Roofvogelshow bij ruïne Ravesteyn: ‘Z...

Heenvliet - Zondag 3 augustus 2025 staat de ruïne Ravesteyn in Heenvliet in het teken van een roofv...

Thuis in Nissewaard: ‘Eén startpunt v...

Nissewaard – Met de lancering van het initiatief Thuis in Nissewaard hebben inwoners één duide...

De poule indeling voor de KNVB west 2 be...

Regio - De bekerpoules zijn bekend gemaakt. Met ook dit jaar paar derby's op het programma. Zoals ge...

Luierbank Voorne-Putten opent op nieuwe ...

Hellevoetsluis - Na een gedwongen pauze van ruim vijf maanden heropent de Luierbank Voorne-Putten op...

Fred Seker stapt over naar VOOR Nissewaa...

Nissewaard – Na ruim negen jaar lidmaatschap bij Nissewaard Lokaal, waarvan zeven jaar als raadsli...

Brielle ademde zondag de blues tijdens 3...

Brielle – Het historische centrum van Brielle kleurde gisteren blauw van de muziek tijdens de 33e ...