Spijkernisse, Netherlands

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!
Mirjam de Neeff | 29 april 2025 18:21 | 29 april 2025 18:21
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Meest gelezen

Persoon met auto te water op de Groene Kruisweg

Mirjam de Neeff | 9 mei 2025

PvdA Nissewaard stelt vragen over Buurttuin De Vlinderkreek

Mirjam de Neeff | 11 mei 2025

Rookwolken trekken over de regio door zeer grote brand in Vlaardingen

Perry van Brandwijk | 13 mei 2025

Lees ook

Open Dag bij gemaal De Leeuw van Putten:...

Spijkenisse – Het gemaal De Leeuw van Putten opende zaterdag 10 mei de deuren voor het publiek. Wa...

Open Dag bij Politie Nissewaard: een kij...

Spijkenisse – Op zaterdag 10 mei 2025 werd het politiebureau aan de Schoutstraat in Spijkenisse he...

Hekelingen fleurt op tijdens jaarlijkse ...

Hekelingen - Het dorpshart van Hekelingen kleurde vandaag op met de jaarlijkse plantjesmarkt, gehoud...

Vrijheidsbos in Brielle breidt uit met e...

Brielle - In het Vrijheidsbos in Brielle zijn vanmiddag twee nieuwe onderdelen feestelijk geopend: h...

Elaine van Halderen (ONS): ‘Als ik erg...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...

Wethouder Hamerslag geeft startsein voor...

Zuidland - Wethouder Martijn Hamerslag gaf vanochtend het officiële startsein voor het project ‘G...