Spijkernisse, Netherlands

Zomerfeest Tinte in minder dan een maand

Foto: LINQ Media
Marvin Don | 14 juni 2024 13:00 | 14 juni 2024 12:48
Tinte - Het feestweekend belooft een gevarieerd programma voor jong en oud.

Het jaarlijkse Zomerfeest in Tinte vindt dit jaar plaats op 4, 5 en 6 juli, met als nieuwe locatie het terrein aan de Kade, waar normaal gesproken de Kemping wordt gehouden. Het feestweekend belooft een gevarieerd programma voor jong en oud.

Het feest wordt op donderdag 4 juli afgetrapt met een gezellige barbecue vanaf 18:00 uur. Vanaf 20:00 uur is het terrein gratis toegankelijk en kunnen bezoekers genieten van optredens van onder anderen Jan Biggel en The Smart.

Vrijdag 5 juli belooft een spectaculaire avond te worden met optredens van Bastiaan Ragas en zijn band, de feestband Royal Beat, en Wesly Bronkhorst, bekend van onder meer zijn EK-hit 'Ik ben net als jij'. Het programma wordt verder aangevuld met diverse artiesten.

Op zaterdag staat traditiegetrouw de kindermiddag op het programma. Van 13:00 tot 17:00 uur kunnen kinderen zich vermaken met activiteiten zoals ponyrijden, een silent disco, waterspektakel, schuimparty, jeugdbrandweerwedstrijden en theatervoorstellingen van Theatertuin Voorne. De entree voor de kindermiddag is gratis.

Zaterdagavond wordt het weekend afgesloten met een silent disco en een optreden van de Tante Joke Karaokeband, waarbij het publiek zelf kan meezingen. Ook zijn er optredens van de Amerikaanse band The Wetnecks en Rutger van Barneveld.

De Kemping is dit jaar wederom geopend, van 4 tot en met 7 juli, voor bezoekers die naast het feestterrein willen verblijven.

Voor het volledige programma, tickets voor de barbecue, Kemping, en de avondprogramma’s op vrijdag en zaterdag, kunnen geïnteresseerden terecht op www.tinte.nl.

Meest gelezen

Speeltuin Corrie Vonkplantsoen officieel geopend

Edith Stolk | 17 mei 2025

Burgemeester sluit woning in de wijk Kooistee

Mirjam de Neeff | 14 mei 2025

Nog meer muurschilder-kunst in Spijkenisse

Edith Stolk | 16 mei 2025

Lees ook

Anneke Witte (Vrij Voorne): ‘Je moet h...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Open Dag bij gemaal De Leeuw van Putten:...

Spijkenisse – Het gemaal De Leeuw van Putten opende zaterdag 10 mei de deuren voor het publiek. Wa...

Open Dag bij Politie Nissewaard: een kij...

Spijkenisse – Op zaterdag 10 mei 2025 werd het politiebureau aan de Schoutstraat in Spijkenisse he...

Hekelingen fleurt op tijdens jaarlijkse ...

Hekelingen - Het dorpshart van Hekelingen kleurde vandaag op met de jaarlijkse plantjesmarkt, gehoud...

Vrijheidsbos in Brielle breidt uit met e...

Brielle - In het Vrijheidsbos in Brielle zijn vanmiddag twee nieuwe onderdelen feestelijk geopend: h...

Elaine van Halderen (ONS): ‘Als ik erg...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...